Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Frustrovaný Dominick Reyes volá po řešení

Frustrovaný Dominick Reyes volá po řešení

Situace na vrcholu polo-těžké váhy je teď hodně zvláštní. Šampionem je sice Jon Jones, ale ten se v souvislosti se spory s vedením kvůli výplatě nechal slyšet, že si klidně dá delší pauzu a vrátí se do boje až v tu chvíli, kdy si ho bude organizace vážit. Dokonce navrhl, aby se Reyes a Blachowicz utkali o titul. Od té doby se však nic nestalo a bojovníci tak začínají být netrpěliví.

„Jsem na něj hrdý,“ reaguje Attila Végh na Procházkův UFC debut

“Pokud nechce bojovat, tak by měl být konec. Prostě by mu měli sebrat titul, protože konči. Však řekl, že si dá na nějakou dobu pauzu, tak prostě skončil,” zlobí se Dominick Reyes. Ten Jonesovi v prvním vzájemném duelu dost zatopil a dle mnohých dokonce souboj vyhrál. Nedočkavě tak od té doby vyhlíží odvetu, která však stále nepřichází.

“Byla pandemie a Jon nechtěl zápasit,” pokračoval Reyes. “Říkal, že nemá žádné datum. My jsme chtěli začít pracovat na odvetě, ale on nechtěl. Všechny strany, kromě Jona Jonese, byly pro, takže se najednou postavil do role šampiona, který bude lobovat za platy ostatních bojovníků a bojovnic. Jemu však na nikom dalším nezáleží. Dělá to jen kvůli sobě. Nevím, zda se tím vším snaží nahnat nové fanoušky. Prostě by se se mnou měl utkat.”

“Háček” je však v tom, že Jon Jones, právě proti Reyesovi, naposledy obhajoval na začátku roku, konkrétně v únoru. Dle pravidel tak má rok na to, aby titul znovu obhájil. Může se ho samozřejmě vzdát sám a dát tak možnost ostatním borcům, aby o něj zabojovali, ale na druhou stranu asi může zdržovat. Ve chvíli, kdy by nějaký zápas skutečně odmítl, tak by asi UFC zakročilo, ale to zatím není jisté.

Vrchol divize tak asi bude ještě nějakou dobu stát a čekat, jak se šampion rozhodne a jakým směrem povedou jeho další kroky. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *