Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Colby Covington vysvětlil, proč s ním Masvidal nechce bojovat

Colby Covington vysvětlil, proč s ním Masvidal nechce bojovat

Jorge Masvidal, který má za sebou prohru se šampionem Usmanem, se nechal slyšet, že si není úplně jistý tím, co přijde, ale že ví, že se rozhodně neutká s Colbym Covingtonem. Ten se prý i s plným kempem nechal od Usmana ukončit, takže si souboj s držitelem BMF titulu údajně nezaslouží. Colby Covington na tato slova samozřejmě reagoval a naznačil “skutečný” důvod, proč na souboj nedojde.

„Jsem na něj hrdý,“ reaguje Attila Végh na Procházkův UFC debut

“Já rozhodně nejsem pod někým, kdo má ve své bilanci 15 proher. Co kdy dokázal? Však je to čtyřka divize. Já už s tím Pouličním Jidášem (Street Judas) nepotřebuju bojovat. Však jsme dříve bojovali každý den v gymu. Pořád jsem ho vypínal. Klidně jděte na YouTube a některá ta videa si najděte. Vždycky jsem z něj vymlátil duši, provokoval ho, zesměšňoval ho a šeptal mu do ucha, jaká je to děvka a on s tím nedokázal nic udělat. Nemohl mě zastavit. Je pak jasné, že se se mnou nechce utkat. Proč by šel do zápasu s borcem, proti kterému nemá sebemenší šanci?” vysvětlil Colby Covington, proč se s ním údajně nechce Masvidal utkat.

Covington a Masvidal spolu donedávna trénovali v ATT gymu s tím, že jeden čas spolu dokonce i bydleli. Je tedy možné, že je na Colbyho prohlášení něco pravdy, ale na druhou stranu je třeba ho brát s rezervou, protože si může leccos přikrášlit.

“V zápase na pět kol by proti mně neměl šanci, což si moc dobře uvědomuje,” pokračoval Covington. “Ví totiž, že můj styl boje je jiný, než ten Usmanův. Však ho taky dobře zná. Naposledy, kdy jsme spolu trénovali, dostal kopačku na hlavu a ustlal si. Moc dobře tedy ví, kdo je jeho taťka.”

Covington opět provokuje z čehož se pak snaží profitovat, ale zdá se, že na Masvidala to fungovat nebude. Ten totiž ví, že by dal vzájemným zápasem Colbymu hodně pozornosti, což mu jen těžko dobrovolně dopřeje.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *