Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

McGregor nebo odveta s Usmanem? Jorge Masvidal má jasno

McGregor nebo odveta s Usmanem? Jorge Masvidal má jasno

Držitel BMF titulu Jorge Masvidal má za sebou souboj se šampionem Kamaru Usmanem, který byl hlavním zápasem proběhnuvšího turnaje UFC 251. Masvidal sice prohrál na body, ale nedá se říct, že by to jeho osobní “značce” nějak extra uškodilo. Bitva totiž měla hodně zajímavý příběh, kdy Masvidal bral zápas po několika týdnech sporů s vedením jen 6 dní před jeho konáním. Právě i díky němu a jeho speciální auře, což potvrdil i sám Dana White, akce prodala kolem 1,3 milionu PPV, což turnaj řadí do TOP 5 neprodávanějších PPV v historii organizace. Co tedy přijde dál?

Jorge Masvidal má jasno v tom, s kým se neutká

“Bez přemýšlení bych vzal Usmana. Může mi vedení nabídnout větší jména za více peněz? Ano, ale já chci Usmana. Šel jsem do toho zápasu 6 dní před jeho konáním. Hodně lidí říká, že by to udělalo taky, ale kdo něco takového někdy skutečně udělal? Kdo volal Danovi a navrhoval mu, že když to nedám já, tak on ano? Pokud to bude na mně, tak chci Usmana,” nechal se slyšet Jorge Masvidal.

Ten se bohužel proti Usmanovi nedokázal prosadit, což se ale tak trochu čekalo. Na papíře vypadal souboj Usman vs Masvidal skvěle, ale někteří odborníci už předem varovali, že by nemuselo jít o tak atraktivní podívanou, jak se může zdát. To se posléze do určité míry vyplnilo, protože značnou část zápasu Usman kontroloval díky své síle a dupání na nohy a Masvidala tak v podstatě k ničemu výraznějšímu nepustil.

Masvidal vs McGregor

Masvidal je však stále velkou hvězdou organizace, možná větší, než kdykoliv dřív, takže se samozřejmě nabízí možný souboj s Conorem McGregorem, o kterém se už v minulosti několikrát spekulovalo, “Můžete mi říct, že zápas s McGregorem by vydělal tolik a tolik peněz a prodal rekordní množství PPV, ale já jsem teď s podmínkami spokojený. Daří se mi dělat správná rozhodnutí, takže už to není tolik o penězích, ale o tom, že chci titul. Vím totiž, že jsem lepší, než Usman a chci to dokázat. Chci s ním bojovat znovu. Pak můžeme řešit další věci.”

Jorge Masvidal v tom má tedy poměrně jasno. Není však úplně jisté, že okamžitou odvetu dostane. O titulovou šanci se totiž samozřejmě hlásí původní Usmanův soupeř Gilbert Burns. Stejně tak se připomíná i Leon Edwards.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *