Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Jsem na něj hrdý,” reaguje Attila Végh na Procházkův UFC debut

“Jsem na něj hrdý,” reaguje Attila Végh na Procházkův UFC debut

Mediálním světem bojových sportů teď koluje jméno Jiřího Procházky jako nikdy předtím. Jiří má totiž za sebou úspěšnou a dechberoucí premiéru v UFC, která byla dokonce označena jako jeden z výkonů celého večera. Brňenský samuraj se teď těší největšímu zájmu ve své dosavadní kariéře a jeho fanoušci si ho budou moci užít už 12.9. v Brně na show Noc s legendou Attily Végha, jejímž mediálním partnerem je právě projekt MMA Shorties.

Hvězdný Daniel Cormier reaguje na výkon Jiřího Procházky

Slovenský šampion Procházkův zápas bedlivě sledoval. ,,Čekal jsem u televize do půl čtvrté ráno, kdy šel Jirka na řadu. Trochu jsem se leknul, jak Jirka dostal v úvodu dva údery, ale s ním to vůbec nic neudělalo. Začal hrát svoji hru a dohrál ji až dokonce. Byl to brutální výkon a nádherný zápas. Byl to strašně důležitý zápas pro Jirku, protože vzal výborného fightera z TOP 10. Nechci dělat chytrého, ale já jsem mu věřil od začátku. Znal jsem sílu jeho soupeře, která je obrovská, ale věděl jsem, že Jirka má takový atypický styl a to je opravdu velmi nepříjemné pro jakéhokoliv bojovníka,” prozradil bývalý světový šampion organizace Bellator.

Attila o netypickém stylu Jirky jako o obrovské výhodě skutečně mluvil a právě to bylo dost možná to, s čím se jeho soupeř nedokázal vyrovnat. ,,Teď se mu opravdu originál otevřely ty správné dveře a jsem velmi zvědavý, kdo bude další jeho soupeř. Jsem přesvědčený, že Jirka se určitě probojuje k titulovému zápasu. Já mu věřím a moc fandím,” pokračoval Végh, jenž se s Procházkou setká v rámci show “Noc s legendou” v Brně, kde bude Denisa hostem.

Végh s Procházkou dříve opakovaně trénoval a i nyní zůstávají v kontaktu. “Ihned po zápase jsem mu napsal, že mu gratuluji a že je blázen maniak. Originální maniakos, co tam ukazoval v prvním kole hlavu a přitom dobře věděl, co dělá, aby pak předvedl tak brutální ukončení. Jsem na Jirku pyšný, moc se na něj v Brně v září těším,” pokračoval Végh.

Historický úspěch

A jak vysoko Végh tento Procházkův úspěch řadí? ,,Podle mě je to největší úspěch Československa v UFC. Jasně, Mach tam má teď aktuálně výhry a také brutální KO, což je super, ale Jirka nezvolil postupnou cestu, on šel rovnou do hluboké vody, kdy dostal na úvodu takovou raketou a ještě jí odpálil. Já jsem vždy říkal, že to je dobře, protože proti takovému soupeři mohl Jirka jen získat a to dokázal. Jirka udělá v UFC velkou kariéru, protože je strašně atraktivní. Jeho zápasy jsou všechny na knockout, má atypický styl a to se jim bude líbit. Je to blázen a já jsem na něho hrdý,” uzavřel Végh. Pokud chcete oba borce vidět na jednom podiu, máte v září v Brně jedinečnou možnost.

Vstupenky zde: https://www.ticketstream.cz/akce/noc-s-legendou-attila-vegh-134843

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *