Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Rozloučí se organizace UFC s Paige VanZant?

Rozloučí se organizace UFC s Paige VanZant?

Bojovnice Paige VanZant nastupovala na turnaji UFC 251 do posledního zápasu platné smlouvy. Většinou se v takovém případě už předjednává nová smlouva, ale Paige sebevědomě prohlašovala, že případná prohra její “hodnotu” nijak výrazně neovlivní a že si ráda vyslechne nabídky ostatních organizací. V souboji s Ribas pak opravdu prohrála, když v polovině prvního kolo odklepala arm bar. Co teď bude?

Hvězdný Daniel Cormier reaguje na výkon Jiřího Procházky

“Mám Paige rád, ale je jako Blaydes před posledním zápasem. Pokud někdo hlasitě mluví o tom, že nedostává pořádně zaplaceno, přitom nezápasí pravidelně, má zranění a pak se nechá přejet v prvním kole, tak by rozhodně měl zvážit nabídky ostatních organizací,” nechal se slyšet Dana White na po-turnajové tiskové konferenci.

VanZant totiž v minulosti a naposledy i před samotným turnajem mluvila o tom, že více peněz, než zápasením, by si klidně vydělala jinou prací nebo jen propagacemi na sociálních sítích. Narážkou na Blaydese pak White myslel to, že těžkotonážník mluvil o tom, jak je podceňovaný a přehlížený a následně s Volkovem nepodal nijak atraktivní výkon. Další výhru však získal, takže se s ním musí rozhodně počítat.

“Gratuluji Amandě ke skvělému výkonu. Bylo mi skutečně ctí s ní sdílet oktagon. Co se týče mě, tak, jako vždy, povstanu. Nemůžu se dočkat toho, co si pro mě Bůh přichystá,” vzkázala Paige VanZant.

Dle slov UFC prezidenta to moc nevypadá, že by měl o mladou bojovnici zájem. Paige si tak nyní pravděpodobně vyslechne nabídky ostatních organizací a následně se rozhodně, co bude dál. Ve hře, tak jak už to tradičně bývá, určitě bude i Bellator, kde působí Paigein manžel. Klidně by se tak mohlo stát, že by se domluvila právě s Bellatorem. Zajímavou nabídku by mohla dát i organizace ONE FC, do které v minulosti přešli hvězdy, jako je Demetrious Johnson, Eddie Alvarez nebo Sage Northcutt.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *