Co hledáte?

Jorge Masvidal má jasno v tom, s kým se neutká

Jorge Masvidal má jasno v tom, s kým se neutká

Jorge Masvidal v hlavním zápase proběhnuvšího turnaje UFC 251 nestačil na šampiona Usmana, který jej v podstatě k ničemu nepustil a nakonec zvítězil na body. První šanci získat divizní titul tak držitel BFM titulu nevyužil, ale je nutno podotknout, že zápas bral jen 6 dní před jeho konáním. Co bude s Masvidalem teď? To  zatím není jisté. Jorge má však jasno v tom, s kým se určitě neutká.

Je to tam! UFC Jiřího Procházku umístilo do žebříčku

“Rozhodně nebudu bojovat s tím křehkým týpkem, co nosí Make America Great Again čepici. Usman ho totiž ukončil i přesto, že měl Colby k dispozici plný přípravný kemp. Měl zhruba 12 týdnů, aby se pořádně připravil a i přesto se nechal ukončit. Tenhle týpek je tak hodně pode mnou. Já měl na přípravu 6 dní a i přesto jsem byl daleko od toho, aby mě Usman nějak ukončil. Samozřejmě jsem neměl dokonalou fyzičku, ale byl jsem připravený vše vydržet. Colby poté, co si nechal zlomit čelist, z oktagonu doslova utekl. Nemyslím si, že na tuhle úroveň má, Nevím však, kdo bude další. Ten, kdo bude dávat největší smysl,” rozpovídal se Jorge Masvidal po posledním zápase.

Leckdo by si asi myslel, že si teď užije peníze, které zápasem vydělal, ale Jorge už údajně místo odpočinku začal zase trénovat. Se získáním titulu to totiž stále myslí hodně vážně.

“Mohl bych se utkat s Leonem Edwardsem, nevím,” spekuluje Masvidal předběžně. “Pokud budou čísla dávat smysl a dostane mě to blíže k titulu, tak to beru. Rozhodně si však chci vybrat správného soupeře. Nebudu bojovat jen tak s někým.”

Zápas s Edwardsem by byl určitě hodně zajímavý, protože spolu oba borci mají nevyřízené účty. Byl to totiž právě Leon Edwards koho Jorge Masvidal trefil v zákulisí po souboji s Tillem, z čehož byl tehdy celkem velký poprask, který zatím neměl žádnou věší dohru.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *