Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Hra UFC 4 se představuje skvělým trailerem

Hra UFC 4 se představuje skvělým trailerem

V souvislosti s turnajem UFC 251 došlo i k představení nové EA Sports hry UFC 4. Před časem se hodně spekulovalo o tom, kdo bude na obalu, což už teď není žádná záhada. Tvářemi nové hry jsou opravdu Jorge Masvidal a Israel Adesanya. Sice nebylo oznámeno datum vydáním (dle neoficiálních informací 14.8. s tím, že cena by měla být 70 euro), ale zato jsme se dozvěděli, že součástí hry budou i legendární boxeři Tyson Fury a Anthony Joshua.

Dle traileru a obsazení Masvidala se dá soudit, že součástí hry bude i nějaké mód na způsob pouličních zápasů, ze kterých Masvidal vzešel. Více se snad dozvíme po odhalení gameplaye, který více napoví, jaké nás čekají změny.

Už dnes večer navíc zjistíme, jak silná kletba UFC her je. Například Ronda Rousey nebo Conor McGregor poté, co se objevili na obalu, prohráli. Technicky vzato však hra ještě nevyšla, takže by mohl mít Masvidal šanci. Uvidíme. Turnaj UFC 251 začíná dnes o půlnoci s tím, že hlavní karta přijde na řadu ve 4 hodiny ráno.

Celý turnaj bude možné sledovat v noci ze soboty na neděli. Veškeré informace o tom, kde, kdy a jak sledovat, najdete ZDE nebo na odkazu https://bit.ly/DenisaUFCStream

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *