Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

„V Conorovi jsem se zmýlil,“ přiznal Attila Végh

„V Conorovi jsem se zmýlil,“ přiznal Attila Végh

Conor Mcgregor – jméno, které dnes zná téměř každý. Irský šampion totiž kolem svých úspěchů a unikátní osobnosti dokázal vybudovat značku, kterou dobře vnímají i ti, kteří se o MMA nijak nezajímají. Zbořil veškeré hranice a přitáhl tak k sobě i k celému sportu obrovské množství pozornosti, ze které mohou nyní všichni profitovat.

Trenér Kavanagh potvrdil, jak je to s Conorovým koncem kariéry

,,Conor je velký kapr. To, co dokázal za ty roky v UFC, nedokázali někteří za celý svůj život. Především díky němu je náš sport tak populární, jak populární nyní je. Celou kariéru jsem mu fandil,“ okomentoval na adresu hvězdného Ira vítěz Zápasu století Attila Végh. Ten míří už v září do Brna se svou show „Noc s legendou“ a vyprávět bude možná i o legendárním Conorovi.

Známý Notorious má svou stopu i na Slovensku. Těsně před vstupem do UFC se totiž střetl se Slovenským bojovníkem Ivanem Buchingerem. Zápas tehdy skončil KO pro Conora a posunul ho tak do slavné UFC. ,,Pamatuji si, jak jsem s Ivanem den před zápasem volal a říkal jsem mu, že se ho Conor určitě bojí, protože veškeré ty trashtalky dělá proto, aby potlačil svůj strach. Zmýlil jsem se. Conor ukázal, že je šéf a frajer,“ odhalil zajímavou historku Végh.

Ivan Buchinger je opravdu jediným Slovákem, který se kdy s Conorem Mcgregorem střetl. Na svůj zápas však moc rád nevzpomíná. ,,Prohrál jsem už na chodbě před šatnami. Když jsem viděl, jak se rozcvičuje a co dělá, dostal se mi prostě do hlavy. V zápase jsem to nebyl vůbec já. Pomohl jsem mu svou prohrou do UFC, ale to nebyl jediný. Za mou kariéru jsem tam pomohl několika bojovníkům,“ uvedl nedávno v internetovém vysílání s úsměvem Ivan Buchinger.

McGregor možná už však žádný zápas nepřidá. Už potřetí totiž ohlásil konec kariéry a je v zápasovém důchod. ,,Já si myslím, že se určitě vrátí, ale nechci to víc komentovat, protože více se o tom budeme bavit na mé show v Brně. Těším se na všechny MMA fanoušky,“ uzavřel toto téma Attila Végh.

Noc s legendou se v Brně koná 12. 9. 2020 a vstupenky jsou k dispozici zde: https://www.ticketstream.cz/akce/noc-s-legendou-attila-vegh-134843

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *