Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Costův tým se zlobí! Israel Adesanya odmítl zápas?

Costův tým se zlobí! Israel Adesanya odmítl zápas?

Všeobecně se počítá s tím, že dalším titulovým zápasem v rámci střední váhy bude duel Israel Adesanya vs Paulo Costa. Neporažení borci se měli utkat už na začátku roku, ale Costa se bohužel zranil, takže ho zastoupil veterán Yoel Romero, který však neuspěl. Nyní se souboj plánuje znovu, ale bohužel to vypadá tak, že se strany nemohou shodnout.

Trenér vyvrátil fámy! S Adesanya vs Costa to zatím nevypadá dobře

„Ohledně souboje Adesanya vs Costa mi na stole nic nepřistálo… Jsme v pohodě a čekáme na pokyn. Podle mě by bylo ideální září. Domluvme se na září. To nám dá dostatečný čas se pořádně připravit. Pošlete kontrakt a jdeme na to!“ nechal se slyšet Adesanyův trenér Eugene Bareman.

Costův tým však jeho slova pohotově zpochybnil. “Trenér lže. Měl by pochopit, že když něco řekne v Austrálii, tak se to skrze internet dostane i k nám do Brazílie. Nemůže tedy takhle lhát. Na stole byla nabídka na 11.7., ale oni řekli, že chtějí srpen. Najednou však mluví o září nebo říjnu,” reagoval Costův manažer Wallid Ismail. Očividně se tedy jednalo o účasti na turnajích UFC 251 a UFC 252.

“Adesanya si nemůže vybírat soupeře,” pokračoval Ismail. “Tohle není žádná zasraná videohra. Pokud si chce vybírat soupeře, tak by si měl koupit UFC hru. Tohle je MMA, takže šampion musí bojovat s vyzyvatelem číslo jedna. Šampion naposledy předvedl otřesný výkon, takže Costa přichází, aby ho zachránil a prodal hodně PPV.”

V souvislosti s oběma borci se rovněž mluvilo o tom, že by mohli být trenéry v rámci další řady reality show The Ultimate Fighter, “To by bylo obrovské. Lidé totiž milují sledovat, jak se dva lidé vzájemně nenávidí. Kdy jste naposledy viděli dva neporažené borce bojovat o titul? Bude to neuvěřitelné,” myslí si manažer. Tyto informace však zatím nebyly potvrzeny, takže není jisté, zda má účast v show reálné obrysy.

Doufejme však, že se zúčastněné strany brzy domluví, protože bitva Adesanya vs Costa slibuje hodně atraktivní podívanou. Oba borci navíc svorně slibují, že toho druhého tvrdě ukončí, takže se máme hodně na co těšit.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *