Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jon Jones vysvětlil, jak lze porazit Francise Ngannou

Jon Jones vysvětlil, jak lze porazit Francise Ngannou

Stále ještě úřadující šampion polo-těžké váhy Jon Jones znovu promluvil o možné bitvě s Francisem Ngannou. O té se nedávno hodně spekulovalo, ale UFC údajně Jonesovi odmítlo přidat peníze, takže jednání padla. Jon Jones však věří, že má recept na to, jak porazit rozjetého bijce, který ukončuje jednoho soupeře za druhým.

Attila Végh se rozpovídal o nabídce od UFC

„S Francisem je to jednoduché. Člověk se jen musí smířit s nejhorším možným scénářem. Nejhorší scénář je takový, že z vás vytluče duši a pravděpodobně vám zláme několik kostí v obličeji. Tohle je nejhorší možná verze. Pokud se s tím smíříte, tak je to snadné. Pokud vás nevypne a nepoláme vám obličej, tak musíte být chytří, rychlí, musíte mít dobrou bradu, skvělý pohyb a musíte umět wrestlit. Je hodně možností, jak se může zápas vyvíjet. Já tedy přemýšlím o nejhorší možné verzi. Člověk musí počítat s tím, že může přijít k úrazu,“ vysvětlil Jon Jones.

Je pravda, že v souboji s Francisem člověk musí počítat s tím, že dostane pořádné bomby. Predator přitom ani nemusí trefit čistě. Jeho poslední zápasy ukázaly, že mu mnohdy stačí zasáhnout jen nepřímo nebo třeba předloktím a i tak je soupeř v problémech.

„Francis Ngannou je nebezpečný,“ pokračoval Jones. „Je jasné, že má šanci mě tvrdě ukončit. Je třeba si to přiznat. Pokud by to však nedokázal, tak věřím, že bych ho porazil. Potřeboval bych jen přežít první kolo a poté by byla výhra moje.“

To přitom není žádná novinka. Už Stipe Miocic ukázal, jak si lze s Francisem poradit. Je třeba přežít zhruba první dvě kola a následně jej brát na zem, kde měl Franis v minulosti velké mezery. Od té doby však uplynulo hodně času, takže se dá předpokládat, že Ngannou na tomto aspektu hry hodně zapracoval. To se však dozvíme až ve chvíli, kdy ho nějaký soupeř na zem vezme. Dlouho se to však nikomu nepodařilo. Většina naopak tvrdě padla během pár desítek sekund.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *