Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Gaethje měl na Fergusona tajnou zbraň! Tony chce odvetu

Gaethje měl na Fergusona tajnou zbraň! Tony chce odvetu

Justin Gaethje v minulosti tvrdil, že jen těžko někdy vezme zápas na poslední chvíli. Jeho styl boje totiž údajně vyžaduje specifickou přípravu těla i ducha, na kterou je třeba mít dostatečný čas. S Tonym Fergusonem však udělal výjimku. Poté, co se Khabib Nurmagomedov zasekl v Rusku, takže byl nucen z duelu opět odstoupit, byl osloven právě Gaethje, který s nabídkou souhlasil. Na přípravu měl jen pár týdnů, ale nyní díky Fergusonově reakci vyšlo najevo, že z ní dokázal vymačkat maximum. Očividně měl totiž jednu podstatnou tajnou zbraň.

Naštvaný Vlasto Čepo reaguje na Peňázovo odstoupení

„Chováš se přesně tak, jak ji tvůj trenér říkal, aby ses nechoval. Pojďme si to znovu rozdat, ale tentokrát bez mých tří bývalých týmových kolegů, kteří by ti pomáhali v přípravě,“ reagoval Tony Ferguson na Justinovu zprávu, „Byl to úžasný zápas. Skvělá výhra pro Dustina Poiriera. Dan Hooker si rozhodně zaslouží místo u stolu.“

Vypadá to tedy, že Justin Gaethje měl sice na přípravu na Tonyho jen minimum času, ale rozhodně z ní dokázal „vymačkat“ maximum. Tony Ferguson nikoho nejmenoval, takže bychom mohli jen spekulovat. V podstatě však nezáleží na tom, kdo přesně Justinovi pomohl. Klíčové je, že takovou pomoc měl. Tony je totiž hodně specifický bojovník, který se v mnoha ohledech vymyká běžným postupům. Mít tak v kempu někoho, kdo s ním trénoval a zažil ho i mimo zápasy, je extrémně cenné.

Samozřejmě to neznamená, že Gaethje vyhrál jen kvůli tomu, že si chytře zvolil tréninkové partnery, ale nějakou roli to určitě sehrálo. Dalším významným faktorem mohlo být i Tonyho shazování. Fergsuon totiž v krátké době hubnul hned dvakrát, jednou dobrovolně a jednou před zápasem, což, jak potvrdí většina bojovníků, mohlo na těle zanechat následky. To, že se navíc Tony několik měsíců připravoval na stylisticky odlišného soupeře, už asi není ani potřeba dodávat.

Odvety se Tony nicméně asi jen tak nedočká. Justina totiž v září čeká souboj s Khabibem, takže by se měl Tony zatím poohlédnout jinde. Nabízí se například právě jmenovaná dvojice Poirier/Hooker, kteří ve vzájemném zápase předvedli neuvěřitelnou show.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *