Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR
Tags: , ,

UFC vydalo akční figurky, které jsou… No, posuďte sami

UFC vydalo akční figurky, které jsou… No, posuďte sami

Organizace UFC je dobře známá tím, že dokáže zpeněžit téměř vše, co zpeněžit jde. Na oficiálním eshopu tak krom tradičního oblečení a sportovního vybavení najdete i kusy kanvasu, podepsané dresy nebo repliky šampionských opasků. Nyní organizace ve spolupráci s Jazwares představila novou řadu akčních figurek, které vypadají přinejmenším hodně zvláštně. Však posuďte sami.

Makhmud Muradov dostal nabídku na TOP soupeře

„Nová řada sběratelských figurek umožní všem UFC fanouškům zopakovat ty největší UFC bitvy. Sběratelské figurky oslavují historii a ty největší ikony. Jsme rádi, že jsme tento projekt mohli přivést k životu a nabídnout tak fanouškům autentické figurky, které si mohou nechat navždy,“ nechala se slyšet zástupkyně společnosti Jazwares Laura Zebersky.

Nic proti vkusu, své kupce si figurky určitě najdou, ale slovem „autentické“ by se asi společnost moc ohánět neměla. Obzvlášť v roce 2020, kdy jsou k dostání skvěle zpracované sběratelské předměty, tyto figurky působí, jak kdyby přicestovaly časem z nedávné minulosti. Pravděpodobně však zvítězila funkčnost a celá plejáda kloubů a ohybů nad vzhledem.

Daniel Cormier

Jon Jones

UFC

Khabib Nurmagomedov

Jak byste škálou jako ve škole ohodnotili tyto figurky?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Max Holloway

Donald Cerrone

ZDE pak najdete více fotek.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *