Co hledáte?

Trenér vyvrátil fámy! S Adesanya vs Costa to zatím nevypadá dobře

Trenér vyvrátil fámy! S Adesanya vs Costa to zatím nevypadá dobře

Všichni tak nějak předpokládáme, že dalším titulovým zápasem v rámci střední váhy bude duel Adesanya vs Costa. To nedávno potvrdil i prezident UFC Dana White, který se nechal slyšet, že souboj v blízké době uvidíme. Komentátor Joe Rogan navíc prozradil, že Adesanya a Costa by měli být trenéry další řady reality show The Ultimate Fighter. Světlo do celé kauzy však vnesl Adesanyův trenér, který celou řadu těchto informací vyvrátil.

Jiří Procházka reagoval na slova UFC prezidenta

“Joe Rogan má asi lepší informace, než já, protože já o ničem takovém nevím. Nikdo mě o nic takového nepožádal ani mi k tomu neposlal žádné podklady. Zdá se, že toho Joe ví mnohem více, než já. Můžete si to přebrat jak chcete, ale pravděpodobně to znamená, že Joe Rogan nemá moc dobrý zdroj informací,” kontroval Adesanyův trenér Eugene Bareman.

Ve skutečnosti to tak vypadá, že šampionův tým nemá o souboji ani případném účinkování v show nejmenší ponětí, “Ohledně souboje Adesanya vs Costa mi na stole nic nepřistálo. Museli bychom společně s týmem probrat, jak moc výhodná by účast v reality show byla. Pokud by to vydělalo peníze a odrazilo se to na podílu z PPV, tak by se to možná vyplatilo, ale máme zprávy o tom, že je natáčení hodně náročné. Rozhodně to není nic příjemného. Pokud by to však dávalo smysl z pohledu peněz, tak bychom tomu dali šanci.”

S ohledem na trenérovo vyjádření to tedy vypadá, že do konce prázdnin Adesanyu v boji neuvidíme, “Jsme v pohodě a čekáme na pokyn. Podle mě by bylo ideální září. Domluvme se na září. To nám dá dostatečný čas se pořádně připravit. Pošlete kontrakt a jdeme na to!”

Celá situace je tak hodně zvláštní. Dana White totiž o souboji mluvil jako o hotové věci a Costa se nedávno pochlubil tím, že už podepsal vhodně výhodný kontrakt. Ten nejdůležitější podpis, tedy šampionův, však zatím chybí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *