Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Tony Ferguson znovu prokázal, jak skvělý bojovník to je

Tony Ferguson znovu prokázal, jak skvělý bojovník to je

Tony Ferguson má sice za sebou hodně tvrdou prohru s Justinem Gaethjem, která ukončila jeho úžasnou sérii 12 výher v řadě, ale to neznamená, že nějak zahořkl. Hned po zápase v nemocnici kolem sebe šířil dobrou náladu a nyní dokonce udělal dobrý skutek, kterým potěšil malého fanouška.

Karlos Vémola zavtipkoval o homosexualitě. Jeho sponzor reagoval

„Před několik týdny jsem dostal zprávu od pracovníka jedné nadace, že se starají o chlapce, jehož oblíbený bojovník je Tony Ferguson. S ohledem na pandemii je cestování hodně komplikované, takže doufali, že by se Tony s chlapcem mohl spojit alespoň přes mobil, aby ho pozdravil. O pár týdnů později se spolu obě strany spojily. Nešlo však jen o nějaký krátký pozdrav. Tony totiž chlapci skrze telefon ukázal jeden ze svých tréninků, takže spolu byli ve spojení přes hodinu. Tony je skvělý člověk,“ informoval novinář Ariel Helwani.

Sám Tony by se tímto skutkem asi sám nepochlubil, takže je dobře, že to Ariel udělal za něj. Tony by mohl být pro mnohé velkou inspirací. Tváří v tvář krizi se totiž nikdy nevzdal a naopak se dokázal otřepat a vrátit se zpět na nohy. Ať už šlo o dočasné psychické problémy, zničené koleno nebo poslední prohru.

Poslední zápas sice prohrál, ale i tak je Tony Ferguson stále na vrcholu divize. S ohledem na výsledek posledního turnaje by se klidně nabízel možný duel s Dustinem Poirierem, který v krásné válce dokázal na body porazit Dana Hookera. Stejně tak se v souvislosti s Tonym mluvilo o Conorovi, ale ten nedávno již potřetí oznámil konec kariéry a nyní se neví, jak na tom bude. Vrátí se, nebo skutečně skončil? Těžko říct. Více asi napoví duel Khabib Nurmagmedov vs Justin Gaethje, který je naplánovaný na září.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *