Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Makhmud Muradov dostal nabídku na TOP soupeře

Makhmud Muradov dostal nabídku na TOP soupeře

Obecně se dá říct, že organizace UFC naše zástupce zrovna moc nešetří. Stačí si vzpomenout na Viktora Peštu nebo Lucii Pudilovou. Oba se totiž během svého působení v nejprestižnější MMA organizaci utkali s elitními soupeři dané váhové kategorie. Nyní se podobně náročný zápas nabídl i Machovi. Vedení UFC ho totiž oslovilo s nabídkou na TOP bojovníka, který bohužel přišel o svého původně plánovaného soupeře.

Jiří Procházka reagoval na slova UFC prezidenta

Na základě dohody s Machem nebudeme přesně jmenovat, protože informace zatím není veřejná, takže ji potvrdíme až následně, ale můžeme prozradit, že se jednalo o soupeře z TOP 10 střední váhy a že případný zápas by byl určitě v horní polovině hlavní karty jednoho z připravovaných turnajů.

Navzdory tomu, že by šlo o short notice zápas se špičkovým soupeřem Makhmud Muradov s nabídkou předběžně souhlasil. Přijetí zápasu však není jen na něm. Jde totiž o rozhodnutí celého týmu, ve kterém má velké slovo hlavní trenér Petr Kníže. Ten prý upozorňoval, že se jedná o velké sousto, na které je třeba se řádně připravit, ale po naléhání ze strany Macha prý s duelem souhlasil. Ani tak na něj bohužel nedojde. Ve chvíli, kdy se začaly řešit formality ohledně cesty na UFC Ostrov, vyšlo najevo, že by Makhmud musel zamířit do Londýna, kde by proběhly první testy a karanténa. Stejný režim má aktuálně i Jiří Procházka, který do Londýna odletěl včera a až do zítra je společně s trenéry Karaivanovem a Hovězákem držen v karanténě, kdy má každý jmenovaný svůj pokoj a společně čekají na výsledky testů.

V souvislosti s Machovým občanstvím by však byl s cestou do Londýna problém, na čemž bohužel veškerá jednání ztroskotala. Zápas tedy nedopadne, ale už to, že UFC Machovi takový zápas nabídlo, o něčem svědčí. Doufejme tedy, že další nabídka přijde s dostatečným časovým předstihem, aby bylo možné vyřešit všechny formální náležitosti, kterých je samozřejmě v souvislosti s opatřeními velké množství.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

7 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *