Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Trenér Kavanagh potvrdil, jak je to s Conorovým koncem kariéry

Trenér Kavanagh potvrdil, jak je to s Conorovým koncem kariéry

Conor McGregor nedávno již potřetí oznámil, že končí kariéru a odchází do důchodu. Právě s ohledem na minulé zkušenosti nikdo moc nevěří, že to myslí vážně. UFC prezident Dana White však nedávno uvedl, že je Conor skutečně v důchodu a že s ním zatím neměl šanci pohovořit. Nyní se na toto téma vyjádřil i Conorův trenér John Kavanagh.

Trenér prozradil, kteří UFC soupeři se pro Procházku nabízeli

„Jestli je Conor v důchodu?“ odpovídal John Kavanagh v rámci IG streamu. „Podle toho, co mohu říct, tak ano. To je přeci to, co řekl, ne? Já ho nemůžu k ničemu nutit. Jen Conor může Conorovi říkat, co má dělat. A kdo ví, co se stane v budoucnosti. Podle toho, co vím, je však v důchodu.“

Kavanagh sice nezní nijak extrémně přesvědčivě, ale vypadá to tak, že aktuálně je Conor skutečně v důchodu. Klíčové bude slovo „aktuálně“. Očividně se to totiž může v blízké budoucnosti změnit. Nejvíce se spoléhá na to, že se Conor ozve v souvislosti se soubojem Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje, který je naplánovaný na polovinu září.

Poslední Conorův zápas však byl ve welterweight divizi, takže se Kavanagh vyjádřil i k možnému souboji se současným šampionem Usmanem, „To by byl hodně zajímavý duel. Byl by mezi nimi značný rozdíl ve velikosti. Podívejte, upřímně mohu říct, že kdokoliv kolem jeho váhy, kdo by se utkal s motivovaným Conorem, by prohrál. Conor má KO úder. Kdyby k tomu přidal i pořádný trénink, tak si myslím, že by vyhrál.“

O souboji s Usmanem se nedávno také mluvilo, ale Dana White ho zavrhl a místo Ira dostal šanci rozjetý Gilbert Burns. Na turnaji UFC 251, na kterém uvidíme i Jiřího Procházku, se tedy rozhodne, zda Usman znovu obhájí, nebo budeme mít nového šampiona divize.

Co se týče Conora, tak asi budeme muset znovu trpělivě čekat a doufat, že se situace pohne a bývalý dvojnásobný šampion bude mít chuť na nějaký zápas.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *