Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

OKTAGON UNDERGROUND 7: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON UNDERGROUND 7: Analýza, Tipy a Sázky

V sobotu 4. července nás čeká finálový turnaj projektu OKTAGON UNDERGROUND, ve kterém dojde na finále všech pěti váhových kategorií. Dále se můžeme těšit na takzvané super fighty, kde se představí například David Kozma, Jakub Bahník, Daniel Hromek nebo Jan Malach. Pojďme si nyní projít zajímavé kurzy, které jsme pro Vás vybrali.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

„Asi to tak mělo být“, říká Matouš Kohout o postupu do finále UDG

Magdaléna Šormová vs Eliška Pelechová – zápas bude ukončen na body 2,10

Magda Šormová má na kontě v OKTAGON UNDERGROUND už dva zápasy, ve kterých předvedla vyrovnané výkony a finále jí jen těsně uniklo. Její hlavní nevýhodou je váha. Její soupeřky mají v zápase vždy o pár kilo navíc a jinak tomu nebude ani v zápase s Eliškou Pelechovou. Magda nedisponuje ani takzvanou KO power, ale v zápase se nejvíce spoléhá na své iq. Soupeřku si dokáže během chvíle načíst a drží se pevně stanovené strategie. Pelechová bude mít výškovou i váhovou převahu. Šormová by mohla zvolit podobnou strategii jako v zápase s Bledou a vsadit hlavně na takedowny a kontrolu oktagonu. Předpokládáme tedy, že se o vítězi bude opět rozhodovat na body. 

Daniel Škvor vs Ivan Bartek – počet kol +1,5 v kurzu 1,55

V tomto duelu je favorit více než jasný, alespoň podle sázkových kanceláří. Ovšem tak jednoznačný zápas by to být neměl. Oba dva jsou jedni z nejlepších postojářů na CZ/SK scéně a oba mají zkušenosti z velkých zápasů. Bartek byl měl být poučený z posledního zápasu, kde podcenil svého soupeře Simona Michálka a ten ho několikrát dostal do problémů. Nyní od něj očekávám pomalejší začátek. Daniel Škvor si bude chtít hned od začátku prosadit svůj aktivní agresivní styl, kterým trápí své soupeře. Pokud se Bartek nenechá vyprovokovat k nějaké větší přestřelce, tak by se mohl zápas v klidu přenést do druhého kola. Na tuto sázku najdeme i zajímavý kurz 1,55. 

Tadeáš Růžička vs Marco Novák – zápas bude ukončen na body 1,60

Odveta za první zápas, který v roce 2017 ovládl Růžička a zaslouženě vyhrál na body. Od té doby se oba borci hodně posunuli. Asi nemá cenu připomínat jejich cestu do finále pyramidy OKTAGON UNDERGROUND. Jejich váhová kategorie přinesla asi největší konkurenci a ani jeden ze zápasníků neměl cestu do finále předem umetenou. Ve finále očekáváme, že oba zápasníci nasadí vysoké tempo hned začátku a my tak uvidíme mnoho zajímavých přestřelek v postoji. Pokud bude mít Růžička problém s Novákovým postojem, může si pomoci takedowny, jelikož se už nějakou dobu věnuje tréninku MMA. Zároveň oba zápasníci hodně vydrží a proto předpokládáme, že zápas bude ukončen na body. Jako mírného favorita zde vidíme Růžičku a pro ty, co rádi riskují doporučuji sázku Růžička vyhraje na body v kurzu 2,30.   

Radim

OKTAGON UNDERGROUND, Tipsport

Pavel

Tip na tiket:

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *