Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Mike Perry si vyskakuje! Ostře se opřel do Diaze

Mike Perry si vyskakuje! Ostře se opřel do Diaze

Mike Perry o sobě po poslední bitvě, ve které porazil Galla, i když měl v rohu jen přítelkyni, dává znovu hlasitě vědět. Nejdřív poslal vzkaz Tillovi, se kterým se už delší dobu špičkuje na sociálních sítích, a nyní se dokonce opřel í do UFC hvězdy Nathana Diaze, který je podle něj hubený a slabý.

Attila Végh se rozpovídal o nabídce od UFC

„Myslím si, že je to hubený a slabý sráč. Podobně jako Mickey Gall. Respektuji však to, čeho v této hře dosáhl. Zem má hodně dobrou, ale jestli si myslí, že mě může nějak ohrozit těmi svými slaboučkými ránami, tak se dost plete. Neměl by šanci mě nějak pořádně tvrdě trefit. Rozebral bych ho v postoji stejně, jako se to povedlo i Masvidalovi. Pokud by se šlo na zem, tak bych se dostal na něj, takže by se to vyvíjelo hodně podobně jako s Gallem. Pokud se vám tedy líbil můj zápas s Gallem, tak by se vám pravděpodobně líbil i můj souboj s Diazem, který je přeci jen o trochu odolnější. Možná by se se mnou snažil stát a boxovat, ale moje rány jsou na něj moc silné. Posadil bych ho na prdel,“ věří Mike Perry.

Mike Perry sice v posledním zápase předvedl hodně soustředěný a vyrovnaný výkon, dokonce Gallovi dominoval i na zemi, což se moc nečekalo, ale od zápasu s někým, jako je právě Nate Diaz, je přeci jen stále hodně daleko. Perry je samozřejmě pokaždé zárukou atraktivní podívané, ale když už by se měl s někým Diaz utkat, tak s těmi největšími hvězdami, jako je Jorge Masvidal, Conor McGregor, Dustin Poirier nebo třeba Kamaru Usman.

Perry se přitom po zápase nechal slyšet, že by se chtěl přesunout do střední váhy, kde se nabízí souboj s Darrenem Tillem. Ten do Perryho během karantény hodně rýpal, takže mu má bouřlivák hodně co vracet. Dokonce upozorňoval, že se do Tilla pustí při první příležitosti, kdy se s ním potká.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *