Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Jiří Procházka reagoval na slova UFC prezidenta

Jiří Procházka reagoval na slova UFC prezidenta

Jiří Procházka dnes společně se svým týmem v tradičním složení Karaivanov/Hovězák zamířil do Londýna, kde ho před přesunem do Abu Dhabí čekají testy a karanténa. Ještě před odletem však před odletovou halou odpovídal na dotazy novinářů, mezi kterými padla řeč i na vyjádření UFC prezidenta Dany Whitea, který se u Procházky zastavil, když nedávno představoval turnaj UFC 251.

Jiří Procházka vs Volkan Oezdemir: Podrobná Analýza

„Vždyť to tak bylo, ne? To byl dá se říct fakt. Myslím, že mimo UFC jsem byl v mé váze jeden z nejlepších. Konstatoval pravdu. Teď je na mně, abych ukázal, že budu i v UFC nejlepší,“ reagoval Jiří Procházka na dotaz od iDNES.cz novináře Roberta Rampy. White sice shrnul fakta, ale i tak je poměrně vzácné, že by nějakému nováčkovi věnoval takový prostor, „To je pravda. Jde vidět, že delší dobu potřebuje nějaký krásný výkony. Něco netradičního. Doufám a věřím, že tohle já splním.“

„Když se podíváte na zápas Volkana Oezdemira, tak tam uvidíte Jiřího Procházku. Ten nově přichází do UFC. Tenhle týpek má na svém kontě 10 výher v řadě s tím, že 25 zápasů z 26 dokázal ukončit před limitem. Nasbíral 23 KO a 2 submise. Je to jedna z nejlepších polo-těžkých vah mimo UFC. Byl to navíc šampion polo-těžké váhy organizace Rizin. Moc se na tohohle kluka těším. Navíc je mu jen 27 let, takže do UFC přichází v době, kdy ani není na vrcholu svých sil. Má neuvěřitelnou bilanci, ale je před ním hodně těžký zápas. Opravdu se na tu bitvu těším,“ rozpovídal se totiž Dana White nedávno.

Na Jiřího UFC premiéru se tak očividně netěšíme jen my, ale i sám Dana White. Denisa však má před sebou náročnou zkoušku. Na turnaji UFC 251, který se koná 11.7. v Abu Dhabí, mu totiž bude soupeřem bývalý titulový vyzyvatel Volkan Oezdemir. Rozhodně nás tedy čeká hodně napínavá podívaná a obecně skvělý turnaj, který nabídne hned 3 titulové bitvy.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *