Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jak moc domácí fanoušci věří Procházkovi?

Jak moc domácí fanoušci věří Procházkovi?

UFC premiéra Jiřího Procházky, která proběhne 11.7. na velkolepém turnaji UFC 251, se nezadržitelně blíží. Většina domácích fanoušků samozřejmě českému samurajovi přeje výhru. Jak moc se tato skutečnost odráží na sázkách?

Jiří Procházka vs Volkan Oezdemir: Podrobná Analýza

Pro představu nám poslouží údaje společnosti Tipsport, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

K 11.7. bylo na duel Jiří Procházka vs Volkan Oezdemir vsazeno celkem 5,15 mil. Kč s tím, že 74 %, tedy 3,8 mil. Kč bylo vsazeno na výhru Jiřího Procházky. Na něj je aktuální kurz 2.10, zatímco na zkušeného Oezdemira, který v minulosti marně bojoval o titul šampiona polo-těžké váhy, je kurz 1.70.

Zvítězí Jiří Procházka ve své UFC premiéře?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Pokud by někdo nechtěl tipovat přímo vítěze, tak se jako rozumné jeví vsadit na to, že souboj skončí před limitem. Jiří Procházka totiž v minulosti nedokázal jen jeden souboj ukončit před limitem. Volkan nasbíral rozhodnutí přeci jen více, ale i tak zvládl ze 17 výher 13 získat před limitem.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *