Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Cormier prozrazuje taktiku na třetí bitvu s Miocicem

Cormier prozrazuje taktiku na třetí bitvu s Miocicem

Hlavním zápasem turnaje UFC 252, který se koná 15.8. v APEX centru, bude završení trilogie Stipe Miocic vs Daniel Cormier 3. Aktuálně je série vyrovnaná 1:1, protože nejprve dokázal zvítězit Cormier a v následné odvetě naopak Miocic. DC, pro kterého to prý bude poslední zápas kariéry, prozradil, s jakou taktikou do souboje půjde.

Attila Végh o souboji s Jiřím Procházkou

„Jsem rád, že se náš souboj odehraje v APEX centru. Díky tomu budu mít tu jeho starou nohu neustále před sebou. Budu jako Curtis Blaydes. Pokud někdo čeká, že se budeme 25 minut mlátit v postoji, tak bude zklamaný. Doufám, že Stipe trénoval wrestling, protože v té malé kleci to bude jeden single leg za druhým. Pojede se wrestling. Je to tak. Omlouvám se,“ prozradil Daniel Cormier.

S podobnou taktikou šel i do druhého zápasu, ale poté se nechal unést a zabředl do přestřelek, což se mu stalo osudným. Miocic totiž téměř geniálně v průběhu duelu upravil taktiku tak, že neustále tvrdě útočil na spodky, aby si tím vytvořil cestu k výpadu na hlavu, kterým Cormiera poslal k zemi, kde ho následně i ukončil.

„Bude to zápas o titul šampiona těžké váhy. I kdybychom zápasili na pláži, tak to tak bude. Situace je zkrátka taková. To bychom snad neměli zápasit? Prostě musíme brát to, co aktuálně je. Je jedno, jestli to bude velká nebo malá klec. Já svou práci odvedu,“ odmítl Cormier, že by menší klec hrála nějakou velkou roli.

To si však nemyslí šampion Stipe Miocic. Ten se hned poté, co bylo oznámeno, že se turnaj odehraje v APEX centru, nechal slyšet, že v malé kleci bojovat nebude. Prý chce klasickou 30 stop velkou klec, což je pochopitelné. Počítá s tím, že se Cormier bude snažit souboj přenést na zem, což DC potvrdil, takže chce prostor, aby mohl manévrovat a efektivně bránit. Je tak možné, že se v APEX budou muset provést úpravy, nebo že se případně turnaj přesune jinam.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *