Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Trenér prozradil, kteří UFC soupeři se pro Procházku nabízeli

Trenér prozradil, kteří UFC soupeři se pro Procházku nabízeli

Díky skvělým výsledkům a skutečnosti, že v té době byl šampionem polo-těžké váhy organizace Rizin měl Jiří Procházka vstup do UFC speciálnější, než běžní nováčci. Společně s týmem si mohl vyjednat výhodnější smlouvu a stejně tak dostal poměrně volnou ruku ohledně soupeře. Nyní už víme, že se na turnaji UFC 251 utká s Volkanem Oezdemirem, ale jací další soupeři se zvažovali?

Kde sledovat duel Procházka vs Oezdemir?

„Mick Maynard (přední UFC matchmaker) řekl, že by se mu líbil zápas přímo se Santosem. Thiago Santosem, který nastupuje po zranění. Bavili jsme se o tom, že jsou dvě možnosti. Můžeme jít postupně odspodu krok po kroku a nebo skočit rovnou do první patnáctky, desítky nebo pětky, jak budeme chtít. To mě sice překvapilo, ale bral jsem to tak, že ví, co dělají. Rovnou nabídl Santose. Toho jsme zamítli, protože to by byla trochu střelba na začátek,“ vysvětlil trenér Martin Karaivanov v pořadu MMA Letem Světem, jak probíhala komunikace s vedením UFC.

Zapojte se do unikátní tipovací ligy a soutěžte s ostatními fanoušky o hodnotné ceny.

Podobný přístup je hodně vzácný. Jen ty největší naděje se totiž dočkají takhle speciálního zacházení. Příkladem může být Justin Gaethje, jehož UFC premiéra byla hlavní zápas s Michaelem Johnsonem, kterého dokázal porazit a připsat si tak první dva bonusy za výkon a zápas večera. Všichni asi víme, jak daleko to dokázal za necelé tři roky dotáhnout.

„Vybírali jsme tedy z první desítky,“ pokračoval Karaivanov. „V plánu tam byl Teixeira, Smith, Oezdemir, Rakic a Krylov. Tahle jména byla v plánu. Teixeira se Smithem už byli zabraní (měli naplánovaný vzájemný zápas, ve kterém zvítězil Teixeira), takže ti padli. Jiří ve finále řekl, že chce Oezdemira a že půjdeme s Oezdemirem.“

Jiří Procházka společně s týmem odlétá už zítra dopoledne. V první řadě zamíří do Londýna, kde je čekají první testy a karanténa a následně se přesunou do Abu Dhabí. Přes-příští sobotu, tedy 11.7., je pak čeká premiérový duel, který budeme určitě všichni napjatě sledovat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *