Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

TOP 10 bizarních MMA zápasů

TOP 10 bizarních MMA zápasů

Dnes vám v rubrice TOP 10 nabídneme deset bizarních MMA zápasů. V dnešní době si chce zápasy v kleci nebo jen podle pravidel MMA, vyzkoušet skoro každý, ale ne vždy to má ten správný efekt. O tom se nyní můžete přesvědčit v následujících videích.

Instantní husí kůže! Dana White láká na bitvu Usman vs Masvidal

TOP 10 Bizarních zápasů:

1. Americká mamina vs americká MMA zápasnice

Ano z této kombinace nemůže vzniknout nikdy nic dobrého. Přesvědčila se o tom neznámá americká máma, která tolik toužila po MMA zápasu až její přání bylo vyslyšeno. Zápas pro ní skončil po deseti vteřinách…

2. Kirill Ruki Bazuki“ Tereshin vs Oleg Mongol

Rusko nabízí řadu velkých bláznů, ale jeden je opravdu proslavený. Chlapec, který si neváhá píchnout do svých svalů cokoliv. Kirill Tereshin riskuje svůj život vstřikováním nebezpečných chemikálií do bicepsu. 22letý muž z Pyatigorska v jihozápadním Rusku si díky bolestivým injekcím syntholu zvětšil biceps na 61 centimetrů. Také je známý pod přezdívkou Ruki Bazuki“.

3. Oleg Mongol vs ruský bloger

Tento zápas dokonale vystihuje slovo bizarní. Opět tu máme Olega Mongola, který má stejné tetování jako Conor McGregor, ale tentokrát se proti němu postavil 240 Kg vážící bloger z Ruska. Zápas se odehrál na střeše jednoho z ruských věžáků a jde opravdu bizarní podívanou.

4. Lord Kruszwil vs Mini Majk

Youtuber vs liliput. Koho by to napadlo, že v profesionálním MMA někdy uvidíme tenhle bizarní souboj. To přesně nabízí polská organizace FAME MMA. Herci, youtubeři, zpěváci a jiné známé osobnosti showbyznysu si zde vyřizují účty podle profesionálních pravidel MMA a jejich zápasy jsou vedeny i na Sherdogu. Dostane se v budoucnu do klece i známý český moderátor Jakub Ouvín?

5. Gentleman vs Denis Sazanakov

Opět tu máme známou postavu Olega Mongola, ale tentokrát pouze v roli rozhodčího. Hlavními aktéry jsou jakýsi Gentleman a youtuber Denis Sazanakov. Gentlemanovi nepomůže k výhře ani cigareta, kterou si dopřeje chvíli před duelem.

6. Pstruh vs Psychopat Bejr

Dnes již legendární zápas českých youtuberů Aleše Bejra (Psychopat Bejr) a Petra Jelínka (Pstruh), který zaznamenal necelé 3 miliony zhlédnutí na Youtube. To je mimochodem stejný počet jako nejúspěšnější zápas OKTAGON MMA mezi Veronikou Rodovou a Clarou Ricignuolo. To jen dokazuje, jak jsou v dnešní době youtubeři populární. Nutno podotknout, že Pstruh předvedl výkon, za který se rozhodně nemusí stydět.

7. Genki Sudo vs Butterbean

Legendární zápasník a hlavně výborný boxer Eric Butterbean Esch se v roce 2003 rozhodl, že si zkusí zápas v MMA. Na turnaji K-1 Premium 2003 Dynamite se utkal s vynikajícím wrestlerem a kickboxerem Genki Sudo. Na tomto zápase by toho nebylo moc bizarního, kdyby Butterbean v zápase nevážil o sto kilo více než Sudo. Ani kila navíc však Eschovi v zápase nepomohly… 

8. Bob Sapp vs Akihito Tanaka

Bob Sapp je bývalý hráč amerického fotbalu a u toho měl možná zůstat. Jeho zápasy v ringu nikdy nenabízeli moc atraktivní podívanou, ale v Japonsku byl a je dodnes milován. Zahrál si i v několika filmech. V tomto souboji nastoupil proti wrestlerovi Akihito Tanakovi, který měl na sobě tak slušivý kostým, že v tomto seznamu nemůže být vynechán. 

9. Ewelona vs Godlewska

Další ze zápasů organizace FAME MMA. Tentokrát se do našeho hledáčku dostaly ženy. Původně tu měl být duel Kundosaki vs Eva Borodáčová, ale k jejich zápasu vedla velká sportovní cesta, a tak dostaly přednost slečny, které to celé berou jako příležitost urazit tu druhou, protože se vzájemně nesnášejí.

10. Michel Pereira vs Dae Sung Kim

Tento zápas není nijak extra bizarní, ale styl který využívá Michel Pereira je více než bláznivý. Možná i díky tomu se mu podařilo proklouznout do nejlepší světové MMA ligy UFC. Zde ovšem nijak nezáří (bilance v UFC 1-2), ale rozhodně je příjemným zpestřením a jeho nevšední styl je velice atraktivní.

Tags:

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *