Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Korean Zombie reagoval na Ortegovo popíchnutí

Korean Zombie reagoval na Ortegovo popíchnutí

Vedení UFC se znovu snaží domluvit bitvu Korean Zombie vs Brian Ortega, což se však s ohledem na stále aktuální koronavirovou krizi moc nedaří. Ortega už by se však očividně rád vrátil zpět do boje, takže si do Junga rýpl. Ten samozřejmě pohotově reagoval.

Dustin Poirier reagoval na návrh souboje s Tonym Fergusonem

„Někdo už řekněte Korean Zombie, ať podepíše kontrakt. Už si o to byl požádán několikrát. Dej fanouškům to, co chtějí a přestaň zdržovat,“ rýpl si Brian Ortega. Ten totiž naposledy zápasil na konci roku 2018, kdy si připsal první prohru kariéry v souboji o titul s Maxem Hollowayem. Poté se sice naplánoval souboj s Jungem, ale Ortega se zranil a byl nucen z duelu odstoupit. Nyní se zápas domlouvá znovu, ale jen tak to asi nebude.

„Jsem si jistý, že dobře víš, proč se nyní nemohu dostat do Spojených států. Pokud chceš přijet ty k nám, tak jsem připravený se s tebou v červenci utkat. V opačném případě se uklidni a počkej si na mě,“ kontroval Sung Jung aka Korean Zombie. Ten má za sebou 3 skvělé zápasy, z nichž dva dokázal vyhrát. Naposledy ukončil veterána Edgara, který na poslední chvíli zaskakoval právě za zraněného Ortegu.

Vrchol pérové váhy je aktuálně dost nahuštěný. Máme tu totiž taková jména, jako je Ortega, Magomedsharipov, Sung Jung, Rodriguez nebo Kattar. Na turnaji UFC 251 nás navíc čeká titulová odveta Volkanovski vs Holloway 2, která slibuje skvělou podívanou. Předběžně se spekuluje o tom, že právě vítěz bitvy Ortega vs Sung Jung by následně vyzval šampiona divize. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *