Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Kde sledovat duel Procházka vs Oezdemir?

Kde sledovat duel Procházka vs Oezdemir?

Turnaj UFC 251 se nezadržitelně blíží. Krom 3 titulových zápasů se dočkáme i UFC premiéry Jířího Procházky. Duel Procházka vs Oezdemir se sice na hlavní kartu nedostal, ale za to bude hlavním zápasem Prelims karty, což je rovněž hodně atraktivní pozice. Kdy, kde a jak bude možné turnaj a hlavně Procházkův souboj sledovat? To se dozvíte níže, kde jsou všechny potřebné informace přehledně zpracované.

Jiří Procházka vs Volkan Oezdemir: Podrobná Analýza

KDY?

Turnaj UFC 251 se koná 11.7., respektive v noci ze soboty 11. na neděli 12. července na ostrově Yas u Abu Dhabí. V Abu Dhabí je sice posun jen +2 hodiny, takže se původně čekalo, že akci budeme moct sledovat v sobotu večer, ale UFC bohužel vysílací čas upravuje pro americký trh. Hlavní karta tak bude začínat klasicky v 04:00 našeho času s tím, že v Abu Dhabí tou dobou bude 6 hodin ráno. Prelims karta pak začíná v 02:00 našeho času, takže Denisa přijde na řadu někdy kolem 3:30.

Startovka

Turnaj UFC 251 má potenciál stát se jedním z nejlepších turnajů roku. Hlavní karta totiž nabízí hned 3 titulové duely, které doplní hned dva ženské zápasy.

Hlavní karta (04:00):

Usman vs Masvidal – o titul šampiona welterweight divize

Volkanovski vs Holloway 2 – o titul šampiona featherweight divize

Yan vs Aldo – o titul šampiona bantamweight divize

Andrade vs Namajunas 2

Ribas vs VanZant

Prelims (02:00)

Procházka vs Oezdemir

dos Santos vs Salikhov

Amirkhani vs Henry

Santos vs Bogatov

Early Prelims (00:00)

Tybura vs Romanov

Paiva vs Zhumagulov

Rosa vs Melo

Grant vs Day

KDE?

Kde bude možné souboj sledovat? Možností se nabízí hned několik. Tou nejpohodlnější je stanice Nova Sport 2, kde turnaj poběží od 02:00 s českým komentářem. Tento sportovní kanál můžete nově 30 dní sledovat i skrze Livesport.cz (web/aplikace) za 39/49 Kč. Milovníci původní verze pak mohou využít Fight Pass + PPV.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

7 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *