Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Attila Végh se rozpovídal o nabídce od UFC

Attila Végh se rozpovídal o nabídce od UFC

Attila Végh, bojovník a fenomén dnešní MMA doby, v září se svou show zamíří do Brna. Zde vystoupí v rámci večera „Noc s legendou“ a po dlouhé době se tak předvede fanouškům.

Karlos Vémola dovysvětlil, jak to bylo s vtípkem o homosexuálech

„Na setkání s fanoušky se velmi těším. Kvůli karanténě a krizi se mi už po nich stýskalo. Vždycky jsem měl fanoušky rád a za jejich zájem jsem byl vděčný. Naše show bude opět zase trochu jiná. budeme se například bavit hodně i o UFC, kam jsem také kdysi i já mohl jít, ale rozhodl jsem se jinak,“ rozpovídal se Attila Végh. Jeho hostem bude naopak aktuální nováček v nablýskané MMA lize mistrů Jiří „Denisa“ Procházka. Toho čeká 11. července zápas na UFC ostrově a tak se dá očekávat, že UFC bude jedním z nosných témat brněnské „Noci s legendou“. 

„UFC sleduji už dlouho a dost se za tu dobu změnilo. Zkrátka se vyvíjí. Když já jsem byl tehdy v Americe v Bellatoru, tak UFC bylo jen v Americe. Až později expandovalo do evropských zemí, což je větší šance pro evropské bojovníky. Například Anglie, Chorvatsko, Slovinsko, Švédsko, Polsko mají mnohem vetší šanci, protože když se UFC koná v Evropě, tak taky potřebuje mít domácí borce,“ vysvětlil bývalý světový šampión Bellatoru.

Měl někdy přemožitel Karlose Vémoly a vítěz Zápasu století z UFC nabídku? „Ano, měl. Bylo to tehdy po mém konci v Bellatoru. Tehdy jsem dostal současně nabídku od KSW a také od UFC. V KSW měla nabídka mnohem lepší podmínky, tak jsem se rozhodl tehdy pro ni. Více detailu však řeknu na mé show v Brně,“ upozornil sympatický bojovník s přezdívkou „Pumukli“. Ten už je na scéně bojových sportů opravdu dlouho a leccos již pamatuje. Odmítnutí nejslavnější MMA organizace na světě je pro MMA fanoušky určitě zajímavou informací. Zachoval by se teď šampion jinak? „UFC je snem každého bojovníka, je to skutečně takový vysněný cíl. Tehdy jsem do UFC nešel, ale teď bych šel. Jsem však realista a vím, že to není moc pravděpodobně, tak bych si raději přál, aby si UFC přišlo pro mého svěřence Lajoše Kleina“, uzavřel Attila Végh. 

Noc s legendou – Attila Végh se koná 12.9. 2020 v Brně. 

Vstupenky: https://www.ticketstream.cz/akce/noc-s-legendou-attila-vegh-134843

Kapacita je omezená pouze 500 diváků.

Úvodní foto via OKTAGON MMA
Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *