Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Procházku a celý tým čeká hned celá řada testů

Procházku a celý tým čeká hned celá řada testů

Jiří „Denisa“ Procházka se už pomalu připravuje na odlet na UFC ostrov. V souvislosti s dopravou bojovníků na ostrov Yas, který se nachází u Abu Dhabí, UFC vypracovalo bezpečnostní protokol, kterým se budou muset všichni řídit. Jak tedy bude vypadat Procházkova cesta a jeho první kroky v Abu Dhabí? Vše je jasně naplánované.

Jiří Procházka promluvil o UFC režimu i Vémolovi

Už 48 hodin před odletem, tedy dnes, bude muset Denisa i celý tým absolvovat první testy, aby bylo ověřeno, že se na cestu vydávají negativní. Z Prahy všichni ve středu zamíří do Londýna, který UFC označilo za jedno z „uzlových“ měst, kde se budou bojovníci sdružovat. Dalším takovým městem je například Moskva nebo Sao Paulo.

Z Londýna se tým přesune na VIP terminál v Abu Dhabí, kde proběhne další test. Následuje přesun na hotel, kde musí všichni setrvat do té doby, dokud nebudou výsledky testů. Následně přijde na řadu třetí test a znovu karanténa na pokoji. Až poté budou moct bojovníci a členové týmu prozkoumat ostrov Yas a dolaďovat přípravu. K dispozici by měly být soukromé prostory na trénování tak, aby se mezi sebou bojovníci a bojovnice potkávali co nejméně.

Další test pak přijde na řadu těsně před turnajem a ten poslední před opuštěním Abu Dhabí. Celkem tedy budou všichni podrobeni minimálně pěti testům, což by mělo zaručit, že se na místě nebude vyskytovat nikdo pozitivní, kdo by mohl ostatní nakazit. UFC tak má vše opravdu skvěle podchycené. S ohledem na inkubační dobu se nedá riziko úplně eliminovat, ale pečlivá opatření jej mohou omezit na minimum.

DenisaTa hlavní akce vypukne 11.7., kdy se uskuteční turnaj UFC 251, jehož hlavní karta nabídne hned 3 titulové zápasy. Domácí fanoušky samozřejmě bude zajímat premiéra Jiřího Procházky, která přijde na řadu jako hlavní zápas Prelims karty. Zatím stále nebylo potvrzeno, zda Nova Sport zakoupí i práva na Prelims, ale v nejbližších dnech se to pokusíme zjistit a potvrdit.

Úvodní foto Baloun Production + silueta od Barbora Reichová

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *