Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“O změně jsem přemýšlel 2 roky,” vysvětluje Jay Jay Gottvald

“O změně jsem přemýšlel 2 roky,” vysvětluje Jay Jay Gottvald

Bývalý šampion německé organizace GMC a aktuálně bojovník organizace OKTAGON MMA Jan “Jay Jay” Gottvald po posledním zápase se Škvorem oznámil, že se chystá na změnu váhové kategorie. Pro MMA Shorties nyní vysvětlil, jak k tomuto rozhodnutí došel a jak ne/náročné ho čeká shazování.

„Chceme to všichni vidět,“ říká Novotný o duelu Vémola vs Mikulášek

“O změně váhy jsem přemýšlel už dlouho. Asi poslední 2 roky. Vždy mi to někdo z týmu rozmluvil, tak jsem zůstával v 93. Finální impuls přišel se začátkem karantény. Řekl jsem si, že se dostanu do formy a zkusím kolik kilo dokážu dát dolů kvalitní dietou. Shodil jsem 5 Kg a cítil jsem se výborně, tak jsme se shodli na tom, že budu startovat v -84 Kg. Momentálně pracuji s kondičním a silovým koučem Zdeňkem Dohnalem na tom, abych si stále udržel maximální sílu. Cítím se skvěle,” vysvětlil Jay Jay Gottvald. Ten se naposledy představil v rámci projektu OKTAGON UNDERGROUND, kde se však bohužel vůbec nedostal do zápasu a byl následným vítězem české pyramidy Škvorem ukončen hned v prvním kole.

Nyní tedy Gottvalda čeká hubnutí do střední váhy, které nebude snadné, ale o žádný extrém snad také nepůjde, “Do -93 jsem vždy hubnul z 98-99 kg. Když jsem se dostal na 100, tak už jsem neměl formu. Měl jsem zbytečně moc tuku. Takže nějakých 5-6 Kg, což byla pohodička. Zašel jsem si 2 krát do sauny a bylo vymalováno. Na tu 84ku se zapotím trochu víc, ale baví mě být nonstop ve formě a alespoň mě to přinutí hlídat si jídlo. Vždy jsem uměl se svým tělem pracovat a věřím tomu, že -84 Kg zvládnu.”

Jay Jay by se v rámci střední váhy rád představil už na turnaji OKTAGON 16. Ten se s ohledem na koronavirovou krizi přesunul z března na září. Bude však záležet na promotérech a soupeři, protože původně měl Gottvald domluveného Rafaela Xaviera.

Střední váhu, které nyní vládnou jména, jako je Ďatelinka, Hošek nebo Mikulášek, tak čeká svěží vítr v podobě nové posily, která by mohla hodně zamíchat kartami.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *