Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Mike Perry vyhrožuje Tillovi a hlásí, která hvězda mu pomůže

Mike Perry vyhrožuje Tillovi a hlásí, která hvězda mu pomůže

Mike Perry na proběhnuvším turnaji UFC on ESPN 12 porazil Galla na body, díky čemuž přerušil svou smolnou sérii 2 proher v řadě. Po bitvě následně oznámil, že se chystá na změnu váhové kategorie, ve které už si vyhlédl dalšího soupeře.

Jiří Procházka promluvil o UFC režimu i Vémolovi

„Chtěl bych spolupracovat s Yoelem Romerem. Chci teď trochu nabrat, abych si ozkoušel, jaké to je mít 185 liber. Rád bych se naučil, jak se měřit se soupeři ve střední váze. Rád bych se utkal s tím Angličanem ze střední váhy. Všichni dobře víte, o kom mluvím. Chci s ním bojovat, ale nezaslouží si, abych jeho jméno vůbec vyslovoval. Je to odporná osoba. Musím však přiznat, že nejsem tak velký, takže si potřebuju otestovat, jak se budu cítit. Věřím, že mi Yoel Romero pomůže. Já, Yoel i Jorge Masvidal jsme pod stejným managementem,“ prozradil Mike Perry po jeho posledním souboji.

Ten byl speciální v tom, že si Perry do svého rohu vzal jen přítelkyni, což si nemohl vynachválit. Měl tak prý prostor pro svoje vlastní myšlenky a plánovaní místo toho, aby poslouchal trenéra a snažil se implementovat jeho rady. Nyní by prý Mike rád zamířil za veteránem Romerem, kterého by si, pokud bude chtít, rád vzal také do svého rohu.

Hned po zápase jeho jméno sice nevyslovil, ale na po-turnajové tiskové konferenci Perry znovu zopakoval, že chce bojovat s Tillem. Prý se do něj pustí ve chvíli, kdy ho uvidí a nikdo mu v tom nezabrání. UFC by se tak případně mělo mít na pozoru, protože dobře víme, jaký je Perry bouřlivák.

Zápas Till vs Perry by byl sice asi zajímavý, ale zatím moc nedává smysl. Darren má totiž před sebou souboj s bývalým šampionem Whittakerem, který by ho v případě výhry mohl katapultovat na vrchol divize.Těžko by se pak chtěl utkat s Perrym, který má aktuálně na svém kontě 1 výhru v řadě a navíc ani ve střední váze nepůsobí. Uvidíme však, jak se všechno vyvine, protože po čas krize se na žebříčky až takový ohled nebere.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *