Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola dovysvětlil, jak to bylo s vtípkem o homosexuálech

Karlos Vémola dovysvětlil, jak to bylo s vtípkem o homosexuálech

Karlos Vémola si nedávno poměrně naběhl. V rámci talk show 7 pádů Honzy Děda totiž v souvislosti se svým synem zavtipkoval o homosexuálech, což se například nelíbilo jeho sponzorovi Nutrendu, který tak na jeho slova reagoval. Vémola však dodatečně znovu vysvětlil, že šlo o pouhý vtip, který byl navíc zkreslený tím, že byl pořad sestříhaný.

Karlos Vémola zavtipkoval o homosexualitě. Jeho sponzor reagoval

„Já si myslím, že určitě ne. Každý normální člověk pochopí, že jsem si dělal srandu,“ nebojí se Vémola, že by mohl vtípek nějak negativně ovlivnit jeho kariéru nebo spolupráci se sponzory. „Já nejsem rasista a rozhodně mi nevadí ani homosexuálové. Čím víc jich je, tím víc zbude žen pro mě. Tohle jsem tam říkal a že to tam nedali, za to já už nemůžu,“ vysvětlil pro televizi Nova.

„Můj kluk je trošku měkkej. Z toho bude spíš baleťák. Tomu je devět, ale já říkám, že šest, protože je chudák takový pomalejší. On to má po mámě… Dal jsem ho na ragby, to vůbec nešlo. To na něj bylo moc drsné. Teď jsem ho dal do fotbalu. On to v sobe nemá, já to do něj nechci úplně mlátit… Říkám mu, buď si šampionem čeho chceš, můžeš hrát fotbal, seš takovej měkkej – baleťák, hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím. Jinak si dělej, co chceš… Když bude baleťák a přivede domů holku, ta je to v pořádku. Pokud bude teplej baleťák, tak ho zabiju,“ rozpovídal se totiž Vémola v pořadu, což vyvolalo poměrně vášnivou odezvu.

Soudě dle reakcí na sociálních sítích se však fanoušci Karlose zastali. Možná to nebyl úplně nejvhodnější vtípek, už jen s ohledem na to, že padl v souvislosti s jeho synem, ale očividně šlo skutečně jen o nadsázku. Vémola má “štěstí”, že je česká společnost vysoce tolerantní, ale zároveň má ráda humor, který se nebojí namířit ani sama na sebe. V zahraničí, kde se korektnost mnohdy dostala za únosnou mez, by se Terminátor nejspíš stal terčem tvrdé kritiky, která by v nejzazším případě mohla mít negativní dopad na celou jeho kariéru.

Úvodní foto via Nutrend

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 Comments

 1. Petr Tomáš 02/07/2020

  Možná to byl vtip. Ale opravdu neuvěřitelně hloupý vtip.
  Zvlášť v kontextu toho, že se vyjadřoval o vlastním synovi.

  Odpovědět
 2. Tomáš Krebs 03/07/2020

  A jeho syn to interview viděl? Co na to asi říkal? Chudák jeden pomalejší … A co jeho bývalá žena? Po které to má … Dělám-li vtip, měl by být takový, aby se mu mohl zasmát i ten, o kom ten vtip je, protože jinak to je šikana …

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *