Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jorge Masvidal prozradil, který soupeř měl největší bombu

Jorge Masvidal prozradil, který soupeř měl největší bombu

Zkušený Jorge Masvidal, který během své kariéry nasbíral celkem 48 profesionálních zápasů, prozradil, který soupeř měl vůbec tu největší bombu, kterou kdy na svém těle cítil.

Bojovníci reagují na šílenou válku Poirier vs Hooker

“Nikdy mě netrefil úplně čistě, ale cítil jsem jeho surovou sílu, takže jsem si říkal fíha, ten Paul Daley má pořádnou ránu. Daley má skutečně bombu. Byl jsem v té době trochu menší a lehčí, ale pamatuji si, jak mi několikrát trefil ruce a chtěl mě sejmout levým hákem. Cítil jsem jeho sílu,” prozradil Jorge Masvidal. Ten se s Daleym utkal v září 2010 v rámci turnaje Shark Fights 13, kde prohrál na body.

Později se však našel další bojovník, který Daleyho dokonce překonal, “Till má největší sílu, co jsem doposud zažil. Pamatuji si jeho levačku. Má dobrý balanc a neuvěřitelnou přední ruku. Když mě trefil jabem, tak to bylo cítit, jak když mě někdo jiný trefí tvrdou zadní. Jak když váš kdokoliv jiný trefí zadní přes ruku. Je to tedy mezi oběma borci z Británie. Till a Daley. Přeci jen bych se však přikláněl k Tillovi, který je o něco silnější.”

Právě výhrou nad Tillem Masvidal započal svůj neuvěřitelný rok. Hned v prvním kole jej sice Till poslal k zemi, ale Jorge se dokázal vzpamatovat a ve druhém kole se vrátit tvrdým KO, kterým tehdy umlčel celou londýnskou halu. V zákulisí pak ještě profackoval Edwardse a senzace byla na světě. Následně nastoupil do zápasu s Askrenem, díky kterému si vysloužil ještě větší slávu. Rýpavého Askrena totiž za pouhých 5 sekund ukončil tvrdým naskočeným kolenem, které doslova obletělo celý svět. Úspěšný rok pak zakončil v souboji s Diazem, kterého porazil via TKO a stal se tak držitelem BMF titulu.

Nyní se bohužel rozhádal s vedením, takže není vůbec jisté, kdy ho zase uvidíme v boji. Snad to nebude trvat moc dlouho.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *