Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Chceme to všichni vidět,” říká Novotný o duelu Vémola vs Mikulášek

“Chceme to všichni vidět,” říká Novotný o duelu Vémola vs Mikulášek

V průběhu koronavirové krize se mezi Karlosem Vémolou a Vaškem Mikuláškem rozhořel poměrně ostrý spor, který došel až do takové fáze, že oba začali mluvit o vzájemné bitvě. Ta však v kontextu Karlosových plánů na získání odvety s Attilou Véghem nedávala úplně smysl, takže se čekalo, jak se k věci postaví organizace OKTAGON MMA, respektive promotér Ondřej Novotný. Ten však prý s domluvením zápasu v podstatě neváhal.

V čem bude podle Vémoly Mikulášek nebezpečný?

“Vlastně jsem vůbec nijak nebojoval s tím, jestli se takový zápas má udělat, nebo ne. Samozřejmě vzhledem k tomu, že my chceme dávat fanouškům, co si přejí vidět, tak tihle dva odvedli skvělou práci. Bylo by skoro až nefér jim to nedopřát. Když nás tři měsíce bavili v čínské chřipce, tak si to pojďme dát všichni za odměnu. Oni to opravdu vypromovali tak, že to chceme všichni vidět. Každý na to může mít názor, jaký chce, ale ve finále už to fakt chceme všichni vidět. A byl bych úplně bláznivý promotér, kdybych neudělal zápas, který chtějí všichni vidět. Byl bych sám proti sobě,” vysvětlil Novotný pro server iSport.cz.

Duel je sice mezi fanoušky i ostatními bojovníky přijímám rozporuplně, ale rozhodně se o něm mluví, což je základ úspěchu, “Vždyť to je na tom to krásný. Ať si všichni myslí, že je nevyvážený. Někteří tvrdí, že je to až devadesát ku deseti ve prospěch Vémoly. Ale je to MMA. Karlos půjde do zápasu téměř po deseti měsících po velmi tvrdé prohře a po operaci ramene. Navíc ve váze do 84 kilogramů, v níž nebojoval víc jak dva roky. Takže je tam spousta proměnných.”

Výhra pro oba?

Z bitvy nakonec mohou profitovat obě hlavní hvězdy. Vémola má soupeře, kterého považuje za slabého a snadno porazitelného, a Mikulášek zase dostal jméno, ke kterému by za normálních okolností vedla mnohem náročnější cesta. Otázkou je, jak zápas dopadne, protože tam je v největším ohrožení právě Vémola. Ten si, už jen s ohledem na to jak zápas buduje, v podstatě nemůže dovolit zaváhat, zatímco Mikuláškovi relativně “o nic nejde”.

Oba borci před sebou každopádně mají hodně náročné přípravy. Vémola už nějaký čas piluje postoj a k tomu trénuje v Monster MMA s Machem a dalšími členy týmu. Mikulášek tradičně využívá podpory TKBC a Renegade s tím, že plánuje využít nabídky Attily Végha, který ho pozval do SFG.

O zbytku karty turnaje OKTAGON 17 se toho zatím moc neví, ale do konce září ještě přeci jen zbývá obrovské množství času. Zájem o zápas například projevil Viktor Pešta, který by se tak na akci mohl objevit. K němu se určitě brzy přidají i další jména.

Zdroj: Novotný o duelu Vémola – Mikulášek: Prohra? Pro Karlose by to nebyl konec

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *