Co hledáte?

Reebok končí? Organizace UFC vyhlíží nového partnera

Reebok končí? Organizace UFC vyhlíží nového partnera

Organizace UFC v roce 2014 uzavřela šesti-letou smlouvu se značkou Reebok na 70 milionů dolarů, tedy na cca 1,6 miliardy Kč. Jejím předmětem bylo hlavně “zahalení” celé organizace a všech bojovníků/bojovnic do Reebok kolekcí. Zprvu se to zdálo jako skvělý nápad, ale bojovníci si velice brzy začali stěžovat na to, že si na své oblečení nemohou umisťovat loga různých sponzorů, z čehož jim v minulosti plynuly zajímavé příjmy. Nyní to na konci šestiletého období vypadá tak, že se cesty UFC a Reeboku rozejdou. Organizace však už teď vyhlíží dalšího velkého partnera.

Husí kůže! UFC prezident Dana White mluví o Jiřím Procházkovi

V jednom z posledních rozhovorů prezident UFC Dana White uvedl, že se Reebok deal blíží ke svému konci, takže nyní společně s vedením jedná s několika velkými značkami o možné spolupráci. Prodloužení smlouvy se tak s největší pravděpodobností konat nebude. Ledaže by se Dana těmito slovy snažil Reebok vyburcovat k další pořádné nabídce, ale to asi není moc pravděpodobné. Dle dostupných informací totiž jedná s těmi největšími giganty, kteří jsou přeci jen schopní nabídnout více peněz a možná i lepší služby, než Reebok.

Dana sice přímo neprozradil svého favorita, ale potvrdil, že se rýsuje zajímavá dohoda s jednou ze značek Nike, Under Armour nebo Venum.

Jako nejpravděpodobnější se jeví Nike i když i Under Armour je ve Spojených státech hodně oblíbený. Jako nejméně pravděpodobná se pak jeví značka Venum, která se sice specializuje na MMA, ale přeci jen asi nemůže nabídnout takové peníze, jako ostatní dva kolosy.

Pro bojovníky se však bohužel asi moc nezmění. Nadále si na oblečení nebudou moct dávat sponzory. “Bojovníci dostávají výplaty. V těch jsou zohledněni i naši sponzoři. Z toho, co dostáváme my, oni dostávají svůj kousek. Mimo klec si pak mohou navazovat jakékoliv spolupráce, které se jim zrovna naskytnou,” potvrdil Dana White, že se žádná velká revoluce konat nebude.

Více se asi dozvíme na konci roku, kdy smlouva s Reebokem dojde ke svému konci.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *