Co hledáte?

Patrik Kincl o svém úspěšném boxerském debutu

Patrik Kincl o svém úspěšném boxerském debutu

Hlavním zápasem prvního turnaje nově vzniklé organizace MMAsters League byl souboj Patrik Kincl vs Martin Valenta. S ohledem na platnou smlouvu s KSW Patrik nemohl zápasit podle pravidel MMA, takže volba padla na box, ve kterém reprezentant ASA gymu úspěšně debutoval.

S penězi není spokojená ani VanZant. Naznačuje možný konec v UFC

“První akce @mmasters_league za námi a s ní i můj boxerský debut. Upřímně, už dlouho jsem neodcházel z nějakého zápasu tak spokojen. Vlastně jsem dlouhou dobu neodcházel z žádného zápasu vůbec.

Nevím, jestli jsem za ten rok nějak sportovně vyspěl nebo to bylo tím, že jsem měl boxík hozen na vedlejší koleji, ale byl jsem schopen přenést spoustu věcí z tréninku do zápasu. To vám hodně zápasníků potvrdí, že není úplně easy. Rozhodně velká zkušenost do MMA, kterou se budu snažit zúročit.

Díky moc všem za podporu a gratulace, partnerům za věrnost a celému teamu MMAsters League za první akci, která si na nic nehrála a která se z mého pohledu parádně vydařila.

P.S.: Velké poděkování patří i mému soupeři. Martine, díky za tanec a také pár probdělých nocí,” vzkázal Patrik Kincl na svém IG profilu.

Patrik Kincl si tak spravil chuť, protože měl v poslední době dost smůlu. Ještě v rámci XFN totiž přišel o odvetu s Vémolou a následně i titulový zápas s Muradovem. Poté podepsal smlouvu s polským gigantem KSW, který mu hned nabídl titulový zápas, do kterého však Patrik nenastoupil, protože se týden před jeho konáním zranil. Následně mu organizace vybrala za soupeře polskou legendu Materlu, ale co čert nechtěl, turnaj byl zrušen kvůli koronavirové krizi. Doufejme tedy, že už si známý vtipálek svou smůlu vybral a nyní už se bude jen dařit. KSW už totiž začíná znovu rozjíždět turnaje, takže se dá předpokládat, že Patrika brzy uvidíme znovu v akci, tentokrát už dle pravidel MMA.

Úvodní foto via CzechFighters

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *