Co hledáte?

S penězi není spokojená ani VanZant. Naznačuje možný konec v UFC

S penězi není spokojená ani VanZant. Naznačuje možný konec v UFC

Na téma UFC výplat se po celé řadě velkých bojovníků vyjádřila i kráska Paige VanZant, která se 11.7. představí na turnaji UFC 251. Právě duel s Amandou Ribas je posledním zápasem platného kontraktu. PVZ je tak následně připravená si vyslechnout nabídky od dalších organizací.

Obr Brock Lesnar má problém. Údajně sexuálně obtěžoval kolegyni

“Jsem rozhodnutá a nikdo můj názor nezmění. Naplním kontrakt s UFC a pak se uvidí. Sama nevím, co to přinese. S UFC jsem už šest let, ale je šílené, že stále zápasím v rámci stejného kontraktu, jako v době, kdy mi bylo 22 let a bojovala jsem s Rose Namajunas. Po celou tu dobu, co jsem byla zraněná a věnovala se dalším věcem, se mi kontrakt nezměnil. Nestojím však jen o nějaké prodloužení. Chci zjistit, jaká je má cena, takže chci úplně nový kontrakt. Těším se na to, že budu mít šanci si jako volná bojovnice vyslechnout další nabídky. Jak jinak by měl člověk zjistit svou pravou cenu?” prozradila Paige VanZant, že nebude trvat na další spolupráci s UFC, ale že si místo toho vyslechne i další nabídky.

“Vydělávám 46 000 dolarů za zápas plus 46 000 za výhru. Každý to ví, takže to není žádné tajemství. Propagací značek na IG si však dokážu vydělat mnohem více, což už o něčem svědčí,” vysvětlila VanZant. “Proč bych tedy měla kvůli zápasení omezovat tyto aktivity, když jsem si třeba účastí v show Dancing with the Stars  (obdoba českého StarDance) vydělal více, než za celou mou UFC kariéru dohromady? Miluji zápasení a kvůli dalšímu zápasu jsme se vzdala všech sponzorů. Nic na IG nedávám. Aktuálně je pro mě nejdůležitější zápas.”

Paige má aktuálně na IG profilu 2,5 milionu sledujících, takže je jasné, že se jí nabídky na spolupráce jen hrnou. Výhrou v UFC si sice může v přepočtu vydělat až cca 2 200 000 Kč, ale z propagací může očividně profitovat mnohem víc. Uvidíme tedy, jak dopadne zápas s Ribas, který asi hodně napoví, jak žádaná Paige bude. Ona sama však věří, že ať už vyhraje nebo prohraje, tak se její hodnota nijak nezmění.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *