Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Viktor Pešta o souboji s Iljou Škondričem

Viktor Pešta o souboji s Iljou Škondričem

Už zítra, tedy 26.6., nás čeká další Choketopus akce, na které nás, krom celé řady dalších skvělých soubojů, čeká i hodně zajímavý duel Viktor Pešta vs Ilja Škondrič. Právě o něm se bývalý UFC zápasník Pešta, kterého jsme naposledy viděli v boji na listopadovém turnaji OKTAGON 15, rozpovídal v jednom z posledních rozhovorů.

Viktor Pešta jde do boje s Iljou Škondričem

„Viděl jsem jeho zápasy v MMA, v graplingu jsem nic moc nenašel. Hledal jsem, snažím se k zápasu přistupovat seriózně, ale nenašel jsem. Viděl jsem hlavně jeho patovky. Takhle porazil Víťu Mrákotu, v jiném zápase se o patovku několikrát pokoušel. Podíval jsem, jak do toho nastupuje, z jakých pozic do nich chodí, abych byl připravený. Tohle neradno podceňovat. On má hnědý pásek, já nemám žádný, ale i tak se tahám na tréninku s černými pásky, takže do zápasu nejdu s tím, že bych se něčeho děsil,“ vysvětlil Viktor Pešta pro server Sport.cz.

Viktora jsme naposledy viděli v boji na turnaji OKTAGON 15, kde nastupoval do titulové bitvy se šampionem Michalem Martínkem. Navzdory tomu, že byl velkým favoritem prohrál hned v prvním kole poté, co mu Martínek zlomil čelist. Právě tu musel Viktor delší dobu hojit, takže mohl trénovat jen omezeně a samozřejmě nebylo možné, aby nastoupil do nějakého zápasu. Nyní ho tedy čeká souboj s Iljou Škondričem, na který by prý rád navázal MMA soubojem v rámci organizace OKTAGON MMA, která má aktuálně na září naplánované hned 2 turnaje.

Celý Choketopus turnaj bude vysílán přes PPV a výtěžek půjde na podporu gymů a klubů, které do bojů vysílají své zástupce. Kromě zmíněného duelu Pešta vs Škondrič nás čeká celá řada zajímavých soubojů. Nedávno byla zpřístupněna internetová doména Choketopus.tv, kde je možnost PPV zakoupit a zvolit jednu ze tří částek – čím vyšší, tím více podpoříte zápasnickou scénu zasaženou koronavirovou krizí. Celý event bude možné sledovat pouze přes PPV a odehraje se v pražském Choketopus Gym bez přítomnosti diváků.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *