Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

UFC Poirier vs Hooker: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Poirier vs Hooker: Analýza, Tipy a Sázky

Ze soboty na neděli nás čeká další turnaj UFC, který nabízí velmi zajímavé zápasy. Zejména hlavní zápas slibuje atraktivní podívanou. V něm se střetnou špičky lehké váhy Dustin Poirier a Dan Hooker. Dále na kartě najdeme Mikea Perryho, Giana Villanteho nebo Luise Penu. Pojďme se tedy podívat na analýzu, do které jsme tentokrát vybrali tři zápasy.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Jak Matěj Peňáz vnímá soupeře Vlasta Čepa?

Dustin Poirier vs Dan Hooker – počet kol +2,5 v kurzu 1,75

Dustin Poirier vs Dan Hooker jistě bude ozdobou celého turnaje UFC on ESPN 12. Souboj dvou skvělých zápasníků, kteří se ve svých zápasech spoléhají hlavně na box. Poirier k tomu může navíc přidat i dobrou zem s fyzickou kondicí a to ho odlišuje od zápasníků jako je právě Hooker. Očekávám tak trochu podobný zápas jako s Maxem Hollowayem. Oba bojovníci nasadí hned od začátku vysoké tempo, jak bývá zvykem u většiny jejich duelů. Pokud si Hooker prosadí více svůj box, může si Dustin pomoci takedowny a soupeře více unavit. Samozřejmě nemůžeme Hookera úplně odepisovat. Například Gilberta Burnse, kterého nyní čeká titulový zápas ve welterové divizi, vyřídil po jednom z úderů už v prvním kole! Poirier má ovšem zkušeností na rozdávání a vše si dokáže pohlídat a Hookera by mohl ve čtvrtém nebo pátém kole ukončit. I zde je zajímavý kurz 2,10.

Mikey Gall vs Mike Perry – počet kol +1,5 v kurzu 1,85

Sázkaři jasně favorizují Perryho, proto se kurz (1,2) na jeho vítězství nevyplatí. Přeci jen se dá najít velice zajímavý kurz v sázce na kola. Mike Perry půjde nejspíš hned od začátku po ukončení, aby si napravil reputaci z předchozích zápasů, ale Mickey Gall je většinou v začátcích velice koncentrovaný a snaží se vyvarovat chybám. Dá se očekávat, že bude naopak hrozit submisemi, pokud se zápas dostane na zem. Nicméně se zde přidáváme k většině k sázkařů a favorizujeme Mikea Perryho, který by zápas mohl ukončit na začátku třetího kola.

Ramiz Brahimaj vs Takahashi Sato – Brahimaj vyhraje vzdáním soupeře 3,60

Na závěr tu máme trochu riskantnější tip. Nováček v UFC Ramiz Brahimaj se střetne Takahashim Satem. Brahimaj je zajímavým hlavně tím, že všech osm vítězných zápasů získal na submisi a z toho hned sedm v prvním kole! Sato je velmi nebezpečný v postoji, ale jeho zem není nijak dobrá. Ve většině případů, kdy se dostane na zem, otáčí se k soupeřovi a nabízí mu záda. Toho využije každý lepší zemař a Brahimaj bezpochyby patří k těm lepším. V tomto případě se určitě vyplatí zkusit tuto sázku. Zajímavá se jeví i sázka na -1,5 kola v kurzu 2,45. Sato půjde v prvním kole po ukončení v postoji a Brahimaj na zemi. 

Radim

UFC, Tipsport

Pavel

UFC, Tipsport

Tip na tiket:

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *