Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Volkan Oezdemir předpovídá průběh zápasu s Denisou

Volkan Oezdemir předpovídá průběh zápasu s Denisou

Bývalý titulový vyzyvatel Volkan Oezdemir, který je pověstný svými drtivými údery, nabídl předpověď blížícího se zápasu s Jiřím Procházkou. Ten přijde na řadu 11.7. na turnaji UFC 251, který se koná na UFC Ostrově u Abu Dhabí.

Volkan požádal Peštu o pomoc na Denisu. Co na to Viktor?

“Myslím si, že první kolo bude klíčové. V tomhle zápase pustím svou sílu ze řetězu. Pokud půjde dopředu proti mně, tak toho bude litovat. Pokud se pokusí bojovat jinak, než to dělal doposud, tak toho bude rovněž litovat. Bude to pro něj nesmírně těžké,” nabídl Volkan Oezdemir svou předpověď. Očividně tedy neplánuje, že by se držel zkrátka. S ohledem na toto vyjádření a Procházkovy výkony by asi nebylo žádné překvapení, kdyby souboj skončil hned v prvním kole.

Volkan skrze problémy s vízy musel v poslední době zápasit mimo USA, což samozřejmě komplikovalo volbu soupeřů. Proto je rád, že nyní dostane možnost se utkat s Jiřím Procházkou, na kterém oceňuje jeho bojový styl, “Hodně chodí dopředu a to se mi líbí. Je vysoký, ale dost mých bývalých soupeřů, kteří byli vysocí, jako Reyes nebo třeba Rakic, dost couvali, protože nechtěli dostat do obličeje. Možná jsou trochu měkcí. Vždy dali ránu, ale pak ustoupili. Nechtěli se moc dostat do přestřelky. Na Jiřím se mi líbí, že do toho vždy jde a couvá jen minimálně. Díky tomu doručíme skvělý zápas plný přestřelek. Je to dobrý bojovník se skvělým okem. Má výbornou techniku a pohyb. Je to zkrátka tvrďák, ale zatím se nepotkal s tou úplnou špičkou. Bude to pro něj jiný svět. Samozřejmě i v Japonsku to byl jiný svět, kde se zápasí jedno kolo na deset minut nebo se jedou pyramidy. Nyní však přichází do UFC, což pro něj bude takový moment pravdy a já jsem rád, že ho tady mohu přivítat.”

Jiří Procházka má před sebou samozřejmě obrovskou zkoušku, ale i šanci ukázat se celému světu a potvrdit své kvality. Na souboj se můžeme těšit už 11.7., tedy v noci ze soboty na neděli, kdy přijde na řadu zhruba v půl 4 ráno.

Úvodní foto via IG MMA Fight Night Live

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *