Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Cestou ranhojiče na OKTAGON UNDERGROUND V.

Cestou ranhojiče na OKTAGON UNDERGROUND V.

V další epizodě rubriky „Cestou ranhojiče“, kterou má na svědomí Bobesh Vojkůvka z Alpha Cutman Team, se podíváme do zákulisí turnaje OKTAGON UNDERGROUND V.

Tereza Bledá reaguje na výkon soupeřky Szabové

Jako hodinky

Poslední turnaj z řady UNDERGROUND, aneb české finále, proběhl z mého pohledu úplně nejlépe. Sice už to nebylo jako na začátku, kde jsme všichni byli plni euforie z opětných shledání, zdravili jsme se s týmy a jejich trenéry, produkcí a vůbec se všemi. Prostě si každý užíval, že se konečně zase něco děje. Což bylo samo o sobě účelem celého projektu, který se tak maximálně naplnil. Na pětce už jsme přesně všichni věděli, kde jsou šatny, záchody, studio, kde kdo stojí, sedí a prostě už to celé bylo více automatické. Prostě celý turnaj šlapal jako hodinky.

Pohodlně

Na mém tejpovacím listu byly tři jména. Bartoněk, s nímž jsem lehce týmově spřízněn přes Draculino Olomouc, šel na řadu jako první. Okamžitě se mi připomněl a mohli jsme tak během tejpů v klidu poklábosit, jak to na tej Hané teďkonc bojujó. Přesunul jsem se do dolní šatny. Rozumějte, EPIC klub má asi 5 pater a stovky malých zákoutí. Čekala tam už na mě jedna z nejveselejších sebranek, co jsem kdy na své cestě potkal a tou jsou kluci z PriMMAt Gymu. Lončíno a Bechtolďák stříleli během tejpování mistra Prsíčko Horského jeden džouk za druhým. Tejpy mu sedly i pěkně sekly. A hned další na řadu šel finalista osmdesátky a aktér hlavního zápasu Leo Brichta. S Leem jsme na sebe už zvyklí a vím docela dobře, jaké tejpy má rád a vždy se maximálně a pohodlně snažím mu svou práci přizpůsobit. 

Výhled

Generálka proběhla téměř včas a naprosto znamenitě. Kdo nikdy nezažil, jak Ondra vtipně komentuje nástup do klece světoznámého bojovníka Pavola Nerudy, tak neví, o co přichází. Generálka mi tak vždy řekne nejen to, že vše šlape, ale zároveň mě hodí do pohody.  V 18:55 jsme už byli s Danem na značkách a Honzík se věnoval práci dispečera. Z našeho boxu máme sice výhled z části zakrytý sloupem, ale i tak je to výborné místo. V boxe nalevo sedí lékař a sestřičky. No a když koukám na VIP hosty v boxe napravo, tak tam neseděl nikdo jiný, než můj spolužák ze základky a všudypřítomný fanoušek MMA Pavel Trbušek. Prohodili jsme pár vřelých vět a samozřejmě jsme probrali kurzy a sázky.

Silné okamžiky

Jako vždy vypíchnu jen pár, pro mě osobně, silných okamžiků. Diváci byli opět výborní, i když na předchozím turnaji mi přišli o něco živější a vděčnější za zábavu, jež aktuálně nabízí pouze UNDERGROUND.

Úžasný zápas a hlavně sílu negativní motivace po dvou prohrách předvedl Pajtaš. Báječný byl po-zápasový rozhovor s Bartoňkem. Krom radosti z vítězných tejpů bylo opravdu skvělé slyšet ty vtipné hlášky v hanáčtině. Slovenština je druhý mateřský jazyk OKTAGONu, ale tohle bylo opravdu něco speciálního. Velkým překvapením byl rychlý konec Klaudy. Peňáz trefil tvrdý jab a pak už to šlo vážně rychle. Tohle mohla být štípaná večera. No a dívčí válka? Naprostá pecka a příběh Popelky Rondy pokračuje. Nicméně si myslím, že Magdě k vítězství nechyběly body, ale především to byla kila a centimetry, jimž ji Terka převyšovala. Hlavní zápas nemá smysl komentovat. To musíte vidět. Vyrovnaná bitva a Matouš i Leo nechali v kleci duši. Co je však podstatné na mé cestě ranhojiče byla zdvižená ruka vítězného Brichty a na ní moje tejpy.

Předchozí díl z rubriky Cestou ranhojiče můžete najít ZDE.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *