Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jak se Khabib vypořádává s nemocí svého otce?

Jak se Khabib vypořádává s nemocí svého otce?

Neporažený šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov nabídl novinky ohledně zdravotního stavu svého otce, který bohužel v souvislosti s koronavirem skončil v nemocnici v kritickém stavu. Nyní je mu prý lépe, ale pořád je v ohrožení života.

Conor si nedá pokoj! Znovu si rýpl do Khabibovy rodiny

“Trénuji každý den, protože vím, že by otec chtěl, abych byl ve skvělé formě. Určitě by nechtěl, abych jen kvůli němu netrénoval. Tím jsem si jistý. Trénink mi pomáhá se stresem a odreagováním se od toho všeho. Budu v září zpátky a obhájím svůj titul,” vysvětlil Khabib Nurmagomedov, jak se s krizovou situací vyrovnává. Není totiž žádným tajemstvím, že je na otce hodně fixovaný. Právě Abdulmanap totiž Khabiba celý žiot trénuje a dohlíží na jeho kariéru.

“Otci už je lépe, ale stále je jeho stav vážný a musí být na jednotce intenzivní péče,” pokračoval Khabib. “Koronavirus už je pryč, ale infekce se bohužel podepsala na ledvinách a srdci. Virus je však pryč. Když ho přijdu navštívit, tak mě pozná. Bohužel s ním nemohu komunikovat, protože je na přístrojích. Chodím na něj každý den na půl hodiny, držím ho za ruku a mluvím s ním. On mi gesty naznačuje, že mi rozumí.”

Abdulmanapovi se samozřejmě dostává té nejlepší péče, ale jak víme, to vždy nemusí být všechno, “Doktoři, kteří se o něj starají, jsou ti nejlepší na světě. Nepochybuji o tom. Jsem jim vděčný za všechno, co dělají. Jinak je všechno v pořádku, jen je třeba čas, protože zotavení a rehabilitace bude asi trvat hodně dlouho.”

Khabib Nurmagomedov jde do boje v září na turnaji UFC 253 v Abu Dhabí, takže není moc pravděpodobné, že by u toho jeho otec byl. Bylo by však skvělé, kdyby mohl další zápas svého syna sledovat alespoň v televizi. Bude se totiž jednat o neuvěřitelně náročnou bitvu, protože soupeř Justin Gaethje je excelentní s nebezpečný soupeř.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *