Co hledáte?

Volkan požádal Peštu o pomoc na Denisu. Co na to Viktor?

Volkan požádal Peštu o pomoc na Denisu. Co na to Viktor?

Souboj Volkan Oezdemir vs Jiří Procházka, který bude hlavním zápasem Prelims karty turnaje UFC 251, se nezadržitelně blíží. Přípravy obou borců jsou tak v plném proudu. Bývalý titulový vyzyvatel dokonce požádal o pomoc Viktora Peštu, který by mu samozřejmě mohl nabídnout zajímavé informace ze zákulisí české scény. Co na to Viktor?

Husí kůže! UFC prezident Dana White mluví o Jiřím Procházkovi

“S Volkanem jsem asi půl roku bydlel, když jsem byl na Floridě nový. Jirka a jeho kemp tvrdí, že je to pro ně dobrý soupeř a že ho chtěli. Mně přijde, že to až tak není, že je to těžký matchup a tvrdý soupeř. Popravdě spíš favorizuji právě Volkana. Pro mě je těžké někom fandit, protože oba znám a s oběma jsem kamarád. Nechci tedy brát ničí stranu. Volkan mě prosil, jestli mu nepomohu s přípravou. Odmítl jsem to. Jsem v pozici, kdy vlastně ani nevím, komu fandit. Prostě ať vyhraje ten lepší,” prozradil Viktor Pešta pro server TN.cz.

Viktor už nedávno svůj postoj vysvětloval (ZDE). Na jednu stranu samozřejmě přeje Volkanovi, se kterým trénoval na Floridě, ale na tu druhou drží s českou scénou a přeje vítězství Procházkovi. Oba borci by ho v podstatě ve svých přípravách mohli použít, ale na to nedojde. Volkana totiž Viktor očividně odmítl a Denisa se nechal před časem slyšet, že právě s ohledem na týmovou příslušnost nic vyzvídat nebude, protože se to nehodí.

Na duel Oezdemir vs Procházka dojde už za necelé tři týdny na turnaji UFC 251, který se koná na ostrově Yas v Abu Dhabí. Hlavní karta sice nevyšla, protože přednost logicky dostaly titulové bitvy a ženské zápasy, ale nakonec je z toho hlavní zápas Prelims programu, což je rovněž hodně zajímavá pozice na kartě. Zatím nebylo potvrzeno, zda Nova Sport zakoupí práva i na Prelims kartu, ale s ohledem na zkušenosti ze zápasů Macha nebo Davida Dvořáka, se s tím všeobecně počítá.

Úvodní koláž via IG Oezdemir / Pešta / Procházka

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *