Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Bude projekt OKTAGON UNDERGROUND pokračovat i po krizi?

Bude projekt OKTAGON UNDERGROUND pokračovat i po krizi?

Organizace OKTAGON MMA na stále trvající koronavirovou krizi zareagovala tvorbou projektu OKTAGON UNDERGROUND. Skrze ten mohla pokračovat ve své činnosti, dala bojovníkům šanci si vydělat a fanouškům nabídla celou řadu zajímavých zápasů podle upravených pravidel. Už 4.7. nás v Brně čeká sedmý turnaj, který nabídne super-finálové duely. Jak to však s projektem bude dál? Zařadí se vedle formátu PRIME, nebo na nějakou dobu zmizí? O tom se rozpovídal promotér a spolu-majitel organizace Ondřej Novotný.

Bojovníci reagují na své výkony na turnaji OKTAGON UDG 6

“Vymysleli jsme s Palem projekt OKTAGON UNDERGROUND. Já jsem ohnul pravidla tak, aby ten projekt dal možnost nejenom bojovníkům MMA, ale všem, kteří dělají bojové sporty, šanci se do projektu přihlásit… Máme 7 turnajů v 8 týdnech, což jsem si teda nikdy nemyslel, že bude takový zápřah, ale je…. Je to strašně náročné, ale myslím si, že… byl bych radši, kdyby (projekt) nepokračoval. Já jsem samozřejmě všechny tyhle boje už viděl za těch více než 20 let, co se tomu věnuji. Pro mě je to jenom další forma boje. Lidem se to však líbí, ale když bychom v tom pokračovali, tak jedině v takovýhle (krizových) chvílích,” rozpovídal se Ondřej Novotný v pořadu Behind The Instagram o budoucnosti projektu OKTAGON UNDERGROUND.

Vypadá to tedy, že byl projekt UNDERGROUND jen dočasnou záležitostí, ve které OKTAGON nebude chtít jen tak pokračovat. Jak už název OKTAGON MMA napovídá, organizace se primárně zaměřuje právě na MMA souboje, díky kterým vyprodává velké haly v Česku i na Slovensku. Už teď jsou na plánu hned dva turnaje, které se odehrají v září s tím, že v dalších měsících by pak mělo navázat hned několik dalších akcí. Krom číslovaných turnajů navíc možná dostaneme i nějaký lokálněji orientovaný PRIME turnaj.

Ukončení UDG projektu znamená, že hvězdy, jako je Peňáz nebo třeba Škvor, asi v OKTAGONu ani oktagonu jen tak neuvidíme. Leda bychom se dočkali jejich přestupu do MMA, na který například další hvězda Tadeáš Růžička už nějakou dobu trénuje.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *