Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Costa se zbláznil? Za titulový zápas s Adesanyou chce balík

Costa se zbláznil? Za titulový zápas s Adesanyou chce balík

Všeobecně se počítá s tím, že dalším titulovým soubojem v rámci střední váhy bude duel Israel Adesanya vs Paulo Costa. Oba borci se měli potkat už na začátku tohoto roku, ale Costa si bohužel poranil biceps, takže místo něj dostal šanci nestárnoucí veterán Yoel Romero, který však šampiona sesadit nedokázal. Fanoušci tak nyní čekají, kdy bude oznámen datum zápasu. Toho jsme se totiž zatím nedočkali a dle posledních informací by domlouvání bitvy nemuselo být tak snadné, jak se původně očekávalo.

Dana White potvrdil, jak je to s Conorem McGregorem

“The Ultimate Fighter Adesanya x Costa. Komu se tenhle zápas líbí?” začal Costa s poměrně zajímavým návrhem. Oba borci by se totiž mohli stát kapitány týmů v reality show The Ultimate Fighter, v rámci jejíhož vyvrcholení by se následně utkali. Fanoušci by tak měli možnost sledovat nejen cestu bojovníků, kteří se snaží probojovat do UFC, ale i popichování mezi Adesanyou a Costou. Sám prezident UFC Dana White potvrdil, že s ohledem na koronavirus se plány změnily, ale že se stále s další řadou show určitě počítá.

Následně však Paulo Costa naznačil, kolik za zápas se šampionem chce, což by mohl být problém, “Zatím není nic domluveno. Chci 15 milionů jako Jon Jones.”

Za svůj poslední zápas, který proběhl minulý rok proti zmíněnému Romerovi, přitom Costa dostal 170 000 dolarů. 60 bylo za nástup do zápasu, 60 za výhru a 50 za bonus za zápas večera. Nyní však požaduje miliony? V době, kdy na zvýšení platu mohou zapomenout i takové hvězdy, jako je Jon Jones nebo Jorge Masvidal? Ani šampion Adesanya se zatím nedostal na milionové částky. Za poslední titulovou obhajobu, rovněž s Romerem, dostal 500 000 dolarů.

Costa sice následně na sociálních sítích potvrdil, že podepsal kontrakt a je tak novým milionářem, ale sám Dana White na poslední tiskové konferenci zatím nepotvrdil, že by byl zápas Adesanya vs Costa domluven. Očividně tak jednání na něčem váznou. Možná to jsou právě peníze, které jsou v poslední době dost ožehavé téma.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *