Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Husí kůže! UFC prezident Dana White mluví o Jiřím Procházkovi

Husí kůže! UFC prezident Dana White mluví o Jiřím Procházkovi

Nádhera! Prezident Dana White před malou chvíli začal oznamovat zápasy, které v průběhu července uvidíme na UFC Ostrově v Abu Dhabí. Při této příležitosti samozřejmě zmínil i turnaj UFC 251, na kterém bude debutovat Jiří Procházka. Právě o bývalém šampionovi organizace Rizin se White více rozpovídal, protože se na jeho premiéru očividně sám těší.

Jiří Procházka prozradil, který soupeř měl „super“ sílu

“Když se podíváte na zápas Volkana Oezdemira, tak tam uvidíte Jiřího Procházku. Ten nově přichází do UFC. Tenhle týpek má na svém kontě 10 výher v řadě s tím, že 25 zápasů z 26 dokázal ukončit před limitem. Nasbíral 23 KO a 2 submise. Je to jedna z nejlepších polo-těžkých vah mimo UFC. Byl to navíc šampion polo-těžké váhy organizace Rizin. Moc se na tohohle kluka těším. Navíc je mu jen 27 let, takže do UFC přichází v době, kdy ani není na vrcholu svých sil. Má neuvěřitelnou bilanci, ale je před ním hodně těžký zápas. Opravdu se na tu bitvu těším,” rozpovídal se Dana White.

Každému domácímu fanouškovi asi při čtení těchto řádků zaplesá srdce radostí. Je totiž skvělé vidět, že si Dana White udělal čas na to, aby si o Procházkovi zjistil více. Navíc prozradil, že se na jeho zápas skutečně těší, což je dobré znamení.

Zapojte se do unikátní tipovací ligy a soutěžte s ostatními fanoušky o hodnotné ceny. Už teď navíc můžete tipovat to, jak zápas Jiřího Procházky dopadne.

Krom představení Jiřího Procházky jsme se dočkali i informace, v jaké části karty Denisa půjde do boje. Hlavní karta to sice skutečně není, což se vědělo, ale útěchou může být, že se Procházka představí v hlavním zápase Prelims karty. To znamená, že našeho času půjde do boje někdy kolem půl 4 ráno a tamního času kolem půl 6 ráno, což nebude nic příjemného, ale bohužel se nedá nic dělat. UFC totiž vysílací čas upravuje pro americké publikum a zbytek světa se musí přizpůsobit.

Dana White

Na turnaji pak samozřejmě uvidíme i tři titulové duely a celou řadu zajímavých bitev. Rozhodně si tedy datum 11.7. zakroužkujte v kalendáři!

Tags:

Mohlo by vás zajímat

9 komentářů

  1. Ketch 19/06/2020

    Dana whiteová je blbá kráva

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *