Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Attila Végh reaguje na duel Vémola vs Mikulášek

Attila Végh reaguje na duel Vémola vs Mikulášek

Včera 15.6.2020 byl oficiálně potvrzen duel Karlos Vémola vs Vašek Mikulášek, který bude hlavním zápasem zářijového turnaje OKTAGON 17. Bitva, kterou si oba borci v podstatě „vynutili“ skrze spory na sociálních sítích, byla přijata rozporuplně. Jedni ji vítají, druzí zase odsuzují. Co si o tomto souboji myslí vítěz Zápasu století Attila Végh a platí jeho nabídka, kterou nedávno poslal směrem k Mikuláškovi? To se dozvíte níže.

Bojovníci reagují na oznámený duel Vémola vs Mikulášek

„Koukal jsem, že ten zápas bude. Řekl bych to tak, že velkým favoritem bude Karlos, ale určitě bych Mikuláška nepodceňoval. V tomhle sportu už jsme totiž viděli skutečně všechno. Někdy stačí jeden úder. Myslím si, že pokud tenhle zápas může někomu ublížit, tak je to Karlos. On totiž musí, jako to bylo se mnou. Opravdu musí vyhrát a pokud nevyhraje, tak to bude špatné. Baba Jaga na tom může jen vydělat. Může totiž vyhrát, protože nikde není napsané, že nemůže a kdyby prohrál, tak se nic neděje,“ rozpovídal se Attila Végh pro MMA Shorties.

Mikulášek už v podstatě opravdu je vítězem pomyslného prvního kola. Skrze popichování se totiž dokázal dostat k zápasu, na který se jinak stojí fronty. Své by o tom mohl vyprávět Viktor Pešta, který si nejednou vyslechl řadu podmínek, které by musel před případným soubojem splnit.

Zapojte se do unikátní tipovací ligy a soutěžte s ostatními fanoušky o hodnotné ceny.

Zároveň je jasné, že obrovským favoritem bude právě Vémola. Ten sice poslední zápas tvrdě prohrál, ale to neznamená, že se tento scénář bude pravidelně opakovat. Je třeba zavzpomínat na to, jak dominantně před Véghem několik let v řadě vyhrával. Mikulášek však rozhodně není úplně bez šance, což uznává i sám Attila, „V tomhle sportu se nesmí nikdo podcenit. Mikulášek nemá, co ztratit, zatímco Karlos ano. Určitě to však není jednoznačný zápas.“

Baba Jaga x Pumukli?

Attila by se navíc na souboji mohl podílet, protože před časem Mikuláškovi nabídl, že by mu pomohl s přípravou. „Když mi Baba Jaga napíše, tak je u nás v gymu vítaný. Může v rámci přípravy přijet zatrénovat. Není problém,“ potvrdil bývalý šampion Bellatoru, že jeho nabídka stále platí. Dá se tedy očekávat, že ji Mikulášek využije, protože na domácí scéně je jen málo lidí, kteří by Vémolu měli tak nastudovaného, jako právě Attilka.

„Hlavně ať se nezraní, ať udělají dobrou show, dobré trashtalky, které k tomu patří, ať je to zajímavý zápas. Hodně štěstí,“ vzkázal Végh nakonec oběma borcům.

Následující měsíce asi budou hodně zajímavé. Je možné, že se do sebe nyní Terminátor a Baba Jaga budou opírat ještě víc, nebo se naopak uklidní a plně se soustředí jen na přípravu. Případně by bylo dobré, kdyby proběhla i nějaká propagační tisková konference, na které by se mohli ještě před soubojem konfrontovat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *