Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Conoru McGregorovi se ozval “hlas z minulosti”

Conoru McGregorovi se ozval “hlas z minulosti”

Conor McGregor nedávno, již potřetí oznámil, že končí a odchází do důchodu. Vysvětlil to tím, že se už začíná dost nudit, protože v podstatě nemá s kým bojovat a když už to vypadá, že by se někdo našel, tak mu vedení UFC údajně nevyjde vstříc. Ir si tak možná dá na nějakou dobu pauzu, ale i tak se objevují další bojovníci, kteří ho vyzývají. Jako poslední se ozval bývalý šampion, se kterým se měl Conor v minulosti utkat.

Conor McGregor obsáhle vysvětlil, proč ukončil kariéru

“Conore, pojďme na to! Pokud hledáš nějakého soupeře, který se s tebou utká ve 155, 165 nebo 170 librách, tak moc dobře víš, že u mě jsi na správné adrese. Vyser se na důchod. Už žádná kdyby,” vzkázal bývalý šampion lehké váhy Rafael dos Anjos. S tím se měl Conor původně utkat v březnu 2016 na turnaji UFC 196. Bohužel se však zranil, takže ho na poslední chvíli zastoupil Nate Diaz, který Conora v památném zápase dokázal ve druhém kole ukončit.

Rafael pak v souboji s Alvarezem o titul přišel, takže se s Conorem nakonec nepotkal. Tu čest měl právě Eddie Alvarez, kterého McGregor ukončil ve druhém kole a stal se tak historicky prvním UFC bojovníkem, který v jednu chvíli držel tituly ve dvou různých váhových kategoriích. Následně na něj dokázali navázat Cormier, Nunes a Cejudo, ale pouze Nunes zvládla oba tituly udržet a navíc i obhájit.

Zapojte se do unikátní tipovací ligy a soutěžte s ostatními fanoušky o hodnotné ceny.

V souvislosti s dos Anjosem také vznikla legendární hláška o červených kalhotkách. Právě při rozepři se šampionem lehké váhy ji Conor tehdy na tiskové konferenci použil.

Před pár lety by byl Rafael hodně zajímavý soupeř. V poslední době se mu však bohužel moc nedaří. Z posledních 5 zápasů dokázal vyhrát jen jeden. Ani v jednom ze čtyřech zápasů, ve kterých neuspěl, sice nebyl ukončen, ale i tak má teď v bilanci až moc červených políček. Kdyby Conor zápas vzal, tak by mu fanoušci předhazovali, že si znovu zvolil “lehkého” soupeře.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *