Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Viktor Pešta jde do boje s Iljou Škondričem

Viktor Pešta jde do boje s Iljou Škondričem

V době, kdy se pomalu všichni vzpamatovávají z koronavirové krize, jsou zatím velké turnaje MMA v nedohlednu. Na druhou stranu tak dostávají šanci i jiné disciplíny, než je právě všestranné MMA. Již tradiční projekt Choketopus nám přináší další atraktivní turnaj v grapplingu, kde se proti sobě postaví velká jména československé scény Viktor Pešta a Ilja Škondrič.

Potvrzeno: Procházka se utká s Oezdemirem na UFC ostrově!

Ano, je to tak. Viktor Pešta se utká s průkopníkem bojových sportů na Slovensku Iljou Škondričem. Nebude to ovšem zápas v oktagonu podle pravidel MMA, ale půjde o duel v grapplingu v rámci turnaje Choketopus Grappling Challenge: Zachraň Svůj Klub. Celý turnaj bude vysílán přes PPV a výtěžek půjde na podporu gymů a klubů, které do bojů vysílají své zástupce. Kromě zmíněného duelu Pešta vs Škondrič nás prý čeká zajímavá pyramida ve váze -77kg. V následujících dnech bude zpřístupněna internetová doména Choketopus.tv, kde bude také možnost PPV zakoupit a zvolit jednu ze tří částek – čím vyšší, tím více podpoříte zápasnickou scénu zasaženou koronavirovou krizí. Celý event bude možné sledovat pouze přes PPV a odehraje se v pražském Choketopus Gym bez přítomnosti diváků.

Viktor Pešta, Ilja Škondrič, Choketopus

Viktor Pešta naposledy zápasil na konci minulého roku na velkolepém turnaji OKTAGON 15, kde podlehl Michalu Martínkovi, který mu v prvním kole zlomil čelist. Toto zranění vyřadilo Viktora na nějakou dobu ze hry. Poté přišla zmíněná koronavirová krize a až nyní se pro Peštu nabízí možnost atraktivního duelu v grapplingu. Viktor bude jistě skvěle připravený z pražského Penta Gymu, kde je grappling a BJJ na denním pořádku.

Iljův poslední zápas v MMA proběhl před třemi lety na pražské Štvanici. O to více jezdí právě po turnajích v grapplingu a BJJ, kde slaví velké úspěchy. Trénuje v kvalitním klubu Roger Gracie Bratislava, kde nedávno získal hnědý pás a stále se v BJJ zdokonaluje. Uvidíme tedy, jak si poradí slovenská legenda s českým “čahounem“, který prošel slavnou UFC.

Úvodní koláž via Striking Pictures / IG Škondrič

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *