Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Obr Francis Ngannou si prý došlápl na Paula Costu

Obr Francis Ngannou si prý došlápl na Paula Costu

Neporažený šampion střední váhy Israel Adesayna v posledním rozhovoru zavzpomínal na události, které následovaly po jeho souboji s Yoelem Romerem, který je bohužel považován za jeden z nejnudnějších titulových zápasů historie. Rival Paulo Costa, který byl následně vyveden, totiž chtěl vyjádřit svou nespokojenost, ale narazil na bijce Francise Ngannou.

Israel Adesanya se chystá zničit „nasypanou opici“ Costu

“Po mém posledním zápase začal Costa dělat divadlo. Pamatujete, jak ho vyhodili z plochy? Dělal divadlo a choval se jako blázen. Právě v ten moment, co mi říkal můj kamarád Dan Hooker, Costa narazil na Francise, který mu řekl ať sklapne, že jeho poslední zápas taky nebyl nic extra. Paulo prý na to konto sklapl a ani se na Francise nepodíval,” rozpovídal se Israel Adesanya. Adesanya i Ngannou jsou hrdí na svůj africký původ, díky čemuž si jsou očividně hodně blízko. Francis Ngannou se tak rozhodl, že se za Adesanyu postaví a pokusí se situaci rázně uklidnit.

“Prostě řekl, ať sklapne, že v posledním zápase taky nic moc nepředvedl,” pokračoval Adesanya, kterého příběh očividně dost pobavil. “Costa ho prý ignoroval a dělal, že ho neslyšel. Všichni v první řadě to však viděli a byli svědky toho, jak si Costa nasral do kalhot. Nikdo si s Francisem nebude zahrávat. Ani Jon Jones, který o přestupu do těžké váhy mluví už asi 10 let. Neudělá to. Věřte mi.”

V dalším zápase však Adesanya Francise na pomoc mít nebude. Všeobecně se totiž předpokládá, že dalším titulovým zápasem v rámci střední váhy bude právě bitva Israel Adesanya vs Paulo Costa. Původně se mluvilo o polovině roku, ale při pohledu na Costovu aktuální formu se zdá, že se zápas přeci jen trochu posune. Neporažený borec totiž vypadá skutečně obrovsky, takže by mohl mít problém splnit váhový limit pro titulový zápas ve střední váze. Adesanya však průběžně hlásí, že je připraven, tak snad nás borci nenechají čekat moc dlouho.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *