Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Karlos Vémola má podobný plán jako Conor McGregor

Karlos Vémola má podobný plán jako Conor McGregor

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že Karlos Vémola dostal od Lukáše Konečného nabídku na exhibiční zápas, jehož výtěžek by šel na dobrou věc. Ten dle posledního Vémolova vyjádření asi nedopadne, ale to neznamená, že Vémolu v ringu neuvidíme. Údajně má totiž i další nabídky, takže se klidně může stát, že do ringu zamíří oba aktéři Zápasu století.

„Chci ho ztrestat za kecy,“ říká o dalším soupeři Karlos Vémola

„O zápase mluvím s různými lidmi. Několik promotérů má opravdový zájem o to, abych boxoval. Je to jeden z mých životních cílů, chci si to jednou zkusit. Chtěl bych lidem, co tvrdí, že jenom válím, dokázat, že v postoji nejsem tak špatný, jak si myslí. Stejně jako Conor McGregor, ne, že bych se k němu chtěl přirovnávat, udělal jeden box, tak si myslím, že i já, než ukončím kariéru, jeden box udělám. Ale to bude opravdu veliký money fight. O souboj se mnou mají zájem různí profesionální boxeři a hlavně promotéři. Jednáme například o něčem v Plzni. Ale mě osobně by asi případně zajímal nejvíc zápas s Marpem, o který on sám projevil zájem. Takže pokud jednou budu boxovat, tak to určitě bude nějaký veliký zápas ve veliké aréně,“ prozradil Karlos Vémola pro server iSport.cz.

Vémola se rovněž vyjádřil k nabídce Lukáše Konečného, který Terminátora zval na exhibiční zápas do Ústí nad Labem, „Chování Lukáše Konečného mě celkem mrzí, protože to najednou vyjelo v médiích, aniž by se o tom se mnou kdokoliv bavil. Potom mi Lukáš napsal zprávu, jestli mi může zavolat a jestli mi o tom už někdo říkal. Později jsme se o tom bavili a řekl jsem mu, ať to hlavně nikde nezmiňuje, že si nepřeji, aby se to řešilo. Neodbyl jsem ho jenom proto, že zmínil charitu a mně se na charitu říká špatně ne.“

Box

Karlos zároveň upřímně přiznal, že je box jeho velkou slabinou. Právě proto se na něm v poslední době snaží hodně pracovat. Doposud soupeře ničil hlavně na zemi, kde umí být skutečně hodně dominantní, ale pokud by dokázal do postoje zakomponovat nějaké novinky, tak by mohl případné soupeře dost překvapit. Bojovníci si totiž v souboji s Vémolou hlídají hlavně takedowny, čímž se odkrývá možnost pro lstivý výpad. Stačí si vzpomenout na to, jak Khabib Nurmagomedov podobným úderem poslal Conora McGregora skoro na zadek, což nikdo nečekal.

Na základě posledních vyjádření to tedy vypadá tak, že má Vémola na seznamu cílů zápas s Mikuláškem, kterého chce potrestat, odvetu s Véghem, která však přijde nejdříve v druhé polovině roku 2021, a pak také velký boxerský zápas.

Zdroj: Vémola: Konečný mluví o zápase, který nebude. Box? Možná s Marpem

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *