Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Tady jsem!“ odpovídá Mikulášek na Vémolovu „výzvu“

„Tady jsem!“ odpovídá Mikulášek na Vémolovu „výzvu“

Většina MMA komunity brala spor mezi Vémolou a Mikuláškem jen jako určité povyražení během karantény. Nikdo asi moc nevěřil, že bychom se vzájemného souboje mohli skutečně dočkat. Věci však nabraly zajímavý spád. Vémola se totiž v posledním rozhovoru nechal slyšet, že vedení OKTAGONu „nahlásil“, že chce Babu Jagu a jiného soupeře aktuálně nepřijme. Co na to Mikulášek?

„Chci ho ztrestat za kecy,“ říká o dalším soupeři Karlos Vémola

„Tak tady jsem,“ reagoval Vašek Mikulášek pro MMA Shorties na Vémolovo poslední vyjádření. „Jediné, co já můžu říct, je tohle. Tady jsem, ten disko-zápasník, který ti je pro smích a nesahá ti ani po kotníky. Prý, když se mnou budeš zápasit, tak se posuneš o 20 let dozadu. Dívej se, jak teď chceš někoho trestat. Mise splněna.“

Mikulášek tedy má přesně to, co chtěl. Tak dlouho do Vémoly rýpal, až se Terminátor naštval a jiný zápas pro něj aktuálně nepřipadá v úvahu. 

Celý spor přitom svým způsobe začal Vémola, který na tiskové konferenci po turnaji na Štvanici mluvil o Mikuláškovi v tom smyslu, že to pro něj není adekvátní soupeř. Podobně se vyjádřil i na další tiskové konferenci. Skutečný spor se však rozhořel až ve chvíli, kdy se Vémola o Mikuláškovi zmínil ve vysílání Ondřeje Novotného. V ten moment se rozjel více či méně zajímavý trashtalk, během něhož si oba borci vyměnili hned několik vzkazů.

Trochu se čekalo, zda bychom se souboje nemohli dočkat v rámci projektu OKTAGON UNDERGROUND, ale do toho se nakonec ani jeden nezapojil. Budeme tedy muset počkat, až bude možné pořádat turnaje pro větší počty fanoušků. Je totiž hodně nepravděpodobné, že by organizace souboj neuspořádala. Vémola ho chce, Mikulášek ho chce a fanoušci ho chtějí taky. Z pohledu žebříčku sice souboj nedává tak úplně smysl, ale i tím je MMA speciální. Ne vždy je totiž přesně nalinkované. Občas se zkrátka objeví souboj, který vzbudí dostatečnou pozornost na to, aby stálo za to jej uspořádat. Přesně to se právě stalo na české scéně.

Úvodní foto via https://www.babajaga.top/

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *